Дещо цікаве про мотоцикли

мотоцикли

мотоциклиВже більш ніж сто років людство має такий двоколісний транспортний засіб, як мотоцикл. Вперше «залізний кінь» з’явився у 1879 році. Його винахідниками були Л. Перро та С. Роупер. У 1885 році Г. Даймлер отримав патент на мотоцикли, які працюють на стиснутому повітрі з пружинними та електромоторами. Саме його офіційно вважають винахідником мотоцикла.

Свою назву цей транспортний засіб вперше отримав у 1894 році. Мотоциклом назвали модель, яку створили брати Хільдебранд та А. Вольфмюллер. Саме з цієї моделі почалось серійне виробництво двоколісних транспортних засобів.

У 1898 році почався серійний випуск трициклів «Де-Діон-Бутон», які стали користуватися великою популярністю серед покупців. Це пов’язано зі швидкісними якостями та надійністю конструкції.

У 1897 році з’явився брат мотоцикла – мотовелосипед. Його творцями стали брати Вернер, які встановили на передню вилку звичайного велосипеда мотор. Згодом цей транспортний засіб був вдосконалений і отримав назву мопед.

На ті часи мотоцикли отримали величезну популярність і користувалися великим попитом, бо ці транспортні засоби мали дуже добру прохідність на тогочасних дорогах.