Церемонія нагородження MTV EMA 2011: обрано найкращих

MTV EMA 2011

За версією телеканалу MTV найкращою рок-групою 2011 року на церемонії, яка проходила в Белфасті в ніч з неділі на понеділок, назвали американську групу Linkin Park. Ще в минулому році ця ж група отримала за найкращій концертний виступ нагороду European Music Awards.

За версією цього ж телеканалу MTV (EMA) «Born this way» у виконанні Lady GaGa була визнана найкращою піснею 2011 року.

Співачка висловлювала вдячність всім шанувальникам за те, що так високо оцінили її пісню. Саме цей витвір Леді ГаГа вважає найкращім у своєму житті. Вона як і раніше приховувала своє обличчя від публіки під круглою масивною маскою.

Ще дві премії не оминули Lady GaGa: це номінація на найкращу співачку і найкращу фанатську підтримку. На премії MTV вона була представлена в шести номінаціях.

За версією MTV кращім живим виступом у 2011 році може похвалитися співачка Кеті Перрі. Цього року Перрі була представлена у 4-х номінаціях на премію ЕМА.

Нагадаємо, що у 2008 та 2009 роках вона була ведучою на церемонії ЕМА,  а у 2010 році отримала перемогу ЕМА за «Найкраще відео».

Кері народилася в сім’ї пасторів у Санта-Барбарі. Перрі ще підлітком змінила ім’я (справжнє ім’я Кеті Хадсон), та взяла дівоче прізвище матері. На стиль її пісень великий вплив справили групи Nirvana та Queen.

Нагадаємо, що європейські нагороди European Music Awards визначаються голосуванням глядачів європейського MTV. Цього року вручення проходило 18-й раз поспіль. Місто, у якому буде проходити нагородження завжди змінюється.