Центри надання адміністративних послуг – центри майбутнього України

Центри надання адміністративних послуг

Центри надання адміністративних послугКожному з нас неодмінно доводиться брати  якісь довідки, документи для вирішення певних особистих проблем.  Раніше ця процедура забирала багато часу, за довідки потрібно було платити, що створювало певні незручності. Сьогодні ситуація змінюється, оскільки створюються нові установи під назвою «Центри надання адміністративних послуг».

Центри надання адміністративних послуг – це дуже вдала і правильна думка влади щодо подальшого розвитку в Україні.  Ця установа – не тільки шлях до чогось нового, це одночасно маленька перемога над безробіттям, так як центри нові і люди потрібні також нові.

Центри надання адміністративних послуг – це нова робота або співпраця громадян з владою, це шлях подолання корупції, бюрократії.

ЦНАП вже відкрився в столиці України Києві, і, сподіваємось, буде працювати на найвищому рівні.  Також в таких містах як Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Житомир, Луцьк, Хмельницький, Суми, Чернігів, Рівне та ін.

Більшість центрів відповідають основним вимогам зручності: мають відкритий простір для прийому відвідувачів, приймають людей понад 42 години на тиждень, щодня, окрім неділі, без обідніх перерв, а в окремі дні і до восьмої години вечора. Також надається перевага електронній черзі замість живої, що є дуже зручним для людей.

Центри відкрились ще не у всіх містах України, проте очікується відкриття по всіх містах держави.

Будемо сподіватись, що ЦНАП нас не підведе, і громадяни будуть плідно співпрацювати з владою.

Д.Алейніков