Цегляна піч для дому

Цегляна піч

Цегляна пічОпалювальне вогнище – невід’ємний атрибут сучасного житла (дачного будинку, або будинку з постійним проживанням). Цегляна опалювальна піч служить не тільки для обігріву приміщень (як основное або альтернативне джерело опалення) але і для для їх прикраси, і доповнення інтер’єру.

Цегляні печі досить складні інженерні споруди. Їх вага з димарем може досягати 10т, тому вони встановлюються на окремий монолітний фундамент з глибиною залягання нижче промерзання грунту.

Місце розміщення в приміщенні вибирають з особливою ретельністю, так як піч не пересунеш. Краще всього розмістити в центрі приміщення або в двох суміжних кімнатах (наприклад, топкова частина виходить на кухню, інша частина в вітальню), при цьому розміщення зручно експлуатувати піч і тепло від неї рівномірно розподіляється в приміщеннях.

Димохід (і саму піч) зазвичай виконують з пічного цегли, він повинен проходити між балками перекриття і кроквами з урахуванням протипожежних норм. Цегляні печі вигідно відрізняються від металевих печей конвективного дії. Від однієї протопкі цегляної печі можна прогрівати приміщення на протязі доби, чого не скажеш про металеву піч, яка дає тепло лише під час згоряння палива в топці. Але металеву піч ефективно використовувати для швидкого прогрівання холодного приміщення і вартість цієї печі звичайно нижче. Проте перша перевага цегляних печей – здатність аккумуіровать тепло має більший перевагу і ці печі є найбільш привабливими джерелами опалення для будинку або дачі.

P.S. Вообще под дому многие вещи можно сделать своими руками, главное уметь, например читаем Как сделать перила из нержавеющей стали, а затем пытаемся все это реализовать. Если мало что получается, можно сразу заказать все готовое.