Бермудський трикутник моєї свідомості

трикутник свідомості

трикутник свідомостіТи коли-небудь звертала увагу на те, як ти поводиш себе з різними людьми? Завжди така одинакова і така різна водночас. Де знайти цю тонку межу між щоденною маскою і справжнім обличчям? Та що набагато важливіше, як розрізнити своє справжнє обличчя серед мільйонів щоденних масок придуманих несвідомо тобою задля безпеки власної душі?

Трикутник – три точки, що не лежать на одній прямій, і три відрізки, що їх сполучають.

І

Відчуваю себе живою. Безліч емоцій, які не можуть поміститись у моїй душі, голові, серці. Неочікуваний до неможливості. Завжди у думках, снах, випадкових перехожих. Нестерпний у своїй байдужості, найкращий у своїй щирості. Недосяжний і водночас такий мій. Хіба може бути хтось потрібнішим?

ІІ

Відчуваю себе бажаною. Потрібні мені емоції нарешті наздогнали мою свідомість завдяки йому. Завжди поруч у потрібний момент, завжди мій, завжди тоді коли треба. Неймовірний комфорт, можу бути справжньою, справді собою, або ж тією маленькою дівчинкою яка сидить у мені. Хіба ще щось потрібно для щастя?

ІІІ

Відчуваю себе потрібною. Такий рідний, тільки мій, хоча і належить далеко не мені. Завжди поруч, кожен день, хвилину, секунду, кожен подих. До божевілля коханий десь у минулому житті усім моїм гарячим серцем і такий не цікавий сьогодні ні мені ні моїй душі. Нестерпно потрібний незважаючи ні на що. Хіба не його я завжди чекала?

Три сторони моєї душі, три різних життя, три грані мого величезного серця ніяк не можуть з’єднатися в одне ціле.

Адже як обрати найкраще – серед найдостойніших, найпотрібніше – серед найбажаніших?

І тільки звичайний випадок вирішить моє майбутнє..