Травневі свята в Карпатах 2014

Карпати 2014

Карпати 2014З наближенням травневих свят кожен з нас замислюється над тим, куди поїхати відпочити. Чудовим варіантом можна назвати відпочинок в Карпатах, це не лише безпечно, але і зовсім недорого, цікаво і дуже комфортно.

Для тих, кому не доводилося побачити цвітіння сакури, сміливо їдьте в Закарпатті, щоб на власні очі подивитися на це диво. До того ж, у вас буде можливість спробувати різноманітну чудову закарпатську кухню.

Слід додати, що в селі Ботар (Виноградовский район), відкрився дегустаційний зал повидла, до речі, перший в Україні. Покваптеся, і станете одним з перших, хто спробує екологічно чистий сік або варення. Хочеться відмітити, що виконали вони вручну, застосовуючи кращі закарпатські плоди.

Обов’язково відвідаєте Хуст. Чарівна мальовнича панорама, свіже повітря, дуже смачна кухня, неймовірна атмосфера і величезна кількість квітучих нарцисів. Сюди постійно приїжджають мандрівники з усіх країн, оскільки саме тут вони мають прекрасну можливість відволіктися від роботи і погуляти по квіткових полях Закарпаття. Не менш цікаво можна провести свій час серед страусів, відвідавши страусину ферму.

Місяць травень вважається найбільш відповідним часом для рафтингу в Карпатах. Масу адреналіну і неповторних вражень отримують екстремали і любителі активного відпочинку від відвідування бурхливих і нестримних гірських потоків.

Місто Львів також чудове у будь-яку пору року, особливо в першу суботу травня, коли він стає справжньою феєрією. Сотні тисяч закоханих з’їжджаються на побачення з ним з різних куточків світу. У цей період атмосфера у Львові просто неймовірна – практично усі вулиці, кафе, паби, заповнені веселощами.

Окрім цього, з 4 по 7 травня у Львові люди відмічатимуть фестиваль ретро автомобілів. Шоу-перегони по історичних дорогах – це дійсно приголомшливе видовище. Варто відмітити, що рік тому в цьому шоу участь приймала більше 70 автомобілів, 34 з них були з-за кордону.

P.S. Вообще Карпаты пользуются большой популярностью не только у жителей Украины, но и туристов из-за рубежа. Туры в Закарпатье посещают люди со всего мира, желающие отдохнуть среди незабываемой природы края, которая одинаково прекрасна и летом, и зимой.