Розклад маршруток у програмі “Транспорт Львова”

програма

програма "Транспорт Львова"Як то казали в мережі: “Ніяке кохання не чекаєш так, як оту маршрутку в -20”. Ну це, всі вже здогадались про Львів кажуть, особливо після започаткування нової транспортної системи. На сайті міської ради розміщена певна інформація (схемою це не назвеш, бо карти там немає) про рух нових маршрутів, а тим, хто не має доступу до інтернет мережі, намагались подати її у вигляді роздруківок. Але ні подивитись по карті, ні швидко зорієнтуватись по тому не можливо.

Серед інших джерел інформаії про маршрути, на разі діє декілька сайтів, що намагаються допомогти людям розібратися у створеному хаосі. Один серед цих проектів, це “Транспорт Львова” зі своїм Android додатком, тобто програмою, якою можна користуватись як і з планшетного ПК, так і з мобільного. Отже, програма “Транспорт Львова” – це програма-довідник в якій можна дізнатися все про маршрут: вулиці, по яких пересувається, час початку та закінчення руху транспорту та переглянути його на карті. Все, що потрібно для користування це завантажити її з магазину.

Чим дана програма хороша, так це тим, що вона дуже проста, без зайвих функцій, та незрозумілих кнопок. Особливо вирізнється, можливістю використовувати її у режимі офлайн. Також кожен бажаючий може вносити зміни у розклад руху, чи маршрут.  Ще одне: є дуже корисна функція “Поблизу”, визначає Ваше місце знаходження, і підшукує де проходять найближчі маршрути у радіусі 300 м. Це особливо зручно, коли Ви знаходитесь у невідомому місці, але знаєте куди потрібно доїхати.

За словами Олега Байдалки, саме розробника, він скоро планує додати функцію пошуку за зупинками, як за офіційними, так і за “народними” назвами; функцію пошуку маршрутів з урахуванням пересадок; а також функцію зміни мови інтерфейсу та даних на англійську, німецьку, французьку та російську. “Якщо знайдуться добровольці, то і на інші мови перекладемо”, – каже Олег.

Долучитись до обговорень, змінити маршрут, чи просто підписатись на новини про програму можна в групі, на офіційному сайті, чи у блозі розробника.