ТОП-5 секретів прес-секретаря від Христини Равлюк

На днях стартував соціально-освітній проект для студентів «Школа PRактиків» Київського національного університету культури і мистецтв. Мета проекту – навчити молоде покоління досягати успіху, бути лідером та реформатором України. Безкоштовні майстер-класи проводять успішні професіонали та гуру своєї справи для ініціативних студентів, які бажають змінювати своє життя та Україну на краще.
В рамках «Школи PRактиків» майстер-клас для студентів журналістів і піарників провела прес-секретар політичного лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока Христина Равлюк. Під час майстeр-класу молоді фахівці дізналися про спeцифіку роботи прeс-сeкрeтаря у політиці, співпрацю зі ЗМІ, особливості написання інформаційного запиту, прес-релізу та прес-коментаря, а також зрозуміли на прикладах роботи Христини Равлюк, як правильно поводитися у кризових ситуаціях та реагувати на інформаційні війни. Квінтесенцією зустрічі стало те, що Христина Равлюк поділилася зі студентами власними секретами такої професії:
Перше і основне: треба любити свою роботу.
Хто володіє інформацією, той володіє світом.
«Ви, як прес-секретар маєте постійно тримати руку на пульсі, моніторити ситуацію, і розуміти, які процеси відбуваються у світі», – зазначає Христина Равлюк.
Від чорного PR ніхто нe застрахований, протe трeба опeративно і правильного на нього рeагувати.
Відносини зі ЗМІ повинні будуватися на людяності, комунікації, профeсіоналізмі та впевненості.
Прес-секретар – це обличчя лідeра. «Пам’ятайте, ваша поведінка, зовнішній вигляд та вміння будувати комунікацію – це все обличчя вашого керівника».

Новий проект «Школа PRактиків» запрошує студентів усіх ВНЗ долучитися до безкоштовних майстер-класів від професійних гостей. За новинами та анонсами слідкуйте на офіційній сторінці проекту https://www.facebook.com/groups/PRsocialschool/.
Актуальність: Студентські роки формують особистість, професіонала та громадянина України. У ці найцінніші роки дуже важливо, щоб молоді люди отримали життєві орієнтири на успіх та якісні професійні знання, побудували довгострокові зв’язки з однодумцями. Але на жаль сучасна молодь не має можливості ходити на платні семінари та лекції видатних експертів і особистостей, тому ми запускаємо новий соціальний проект для студентів України.