Топ-5 Молодіжних серіалів

Каліфорнійський розпусник/Californication/Калифорнийский блудник

Рік виходу першої серії: 2007

Жанр: комедія, драма

Опис: Гарне почуття гумору, відверті сцени, винахідливі діалоги та багато іншого, щоб не  пройти мимо цього серіалу. Головний герой Хенк Муді (Девід Духовни) –алкоголік,  розбишака, ловелас і за сумісництвом люблячий батько своєї  доньки і талановитий  письменник- не написавши ані слова, переїхав у Каліфорнію і розлучився зі своєю головною  музою всього життя, дружиною Карен. Не дивлячись на роставання Хенк і досі любить її і не  втрачає надії на її повернення. Доречі, робота у цьому фільмі принесле Девіду «Золотий  Глобус» у номінації «Краща чоловіча роль на ТБ»

Мої враження:  Не очікував гарної гри від Духовни після перегляду скрінів. Мабуть він просто  не фотогенічний. У серіалі присутня ненормативна лексика і постійні розмови про секс, приправлені влучними жартами. Взагалі все це дуже весло, але є інша сторона медалі. Головний герой Хенк не може знайти себе, він веде розгульний образ життя, страждає від цього і розуміє, що його дочка теж може потрапити на вудочку такому блудникові. Серіал примушує задуматись і, я гадаю, може дечому навчити. Головне дивитись уважніше і отримувати задоволення.

Як я зустрів вашу маму/How i met your mother/Как я встретил вашу маму ВИБІР АВТОРА

Рік виходу першої серії: 2005 Комедія

Жанр:  Комедія

Опис: Американський сітком, що оповідає про погляди з майбутнього на події життя  молодих людей в сучасному Нью-Йорку. Головний герой Тед, сидячи на дивані, в далекому  2030 розповідає своїм дорослим дітям, як він зустрів їхню маму. При цьому Тед розповідає  про власну молодість, а також історії життя своїх друзів, що відбувалися з 2005 року (іноді  раніше).

Мої враження: Такий собі приємний серіальчик а-ля «Друзі». Розмови про секс, підколки,  ну,  усе, як прийнято у молодіжних серіалах. Переглядаючи серіал ти немов переживаєш  усе разом з героями. Подобається тепла дружня атмосфера між героями серіалу. Серіал добре знімає стрес і піднімає настрій. Сподобалась гра акторів, особливо хочу відокремити Барні. Герой, про якого можна писати окрему статтю. Харизматичний холостяк, друг головного героя Теда(важає себе його найкращим другом) постійно дивує глядачів курйозними ситуаціями і видає хіти один за одним. Це справді робить продукт стьобним. Отже тепла атмосфера, цікавий сюжет і постійний стьоб робить серіал одним з найкращих. Деякі навіть наважуються назвати його кращим за легендарних «Друзів»

Молокососи/Skins/Молокососы

Рік виходу першої серії: 2007

Жанр: Драма

Опис:  Це скандальний серіал англійського телебачення, через надмірну кількість сексу і лайливих слів. Основу сюжету складають події, що показують сучасну молодь на межі якогось психологічної кризи, з якого вони ніяк не можуть або не хочуть знайти вихід. 11 підлітків.11 особистостей. 11 історій. Головні герої серіалу – підлітки, які безцільно витрачають життя. Вони влаштовують вечірки в чужих будинках, викрадають машини, залазять у борги заради чергової дози, влаштовують голодування і ведуть безладне статеве життя. Між тим вони перебувають у центрі глобальних проблем.

Мої враження: Як ви вже зрозуміли з опису, продукт буде найбільш цікавий для молоді віком 16-18 років. Серіал прибирає рамки і показує життя британських тінейджерів таким, яким воно є..   Завжди цікаво спостерігати за однолітками, тим паче у такому висвітленні. Що тут ще сказати – мені справді сподобалось.

Теорія великого вибуху/Big bang theory/Теория большого взрыва

Рік виходу першої серії: 2007

Жанр: Ситуаційна комедія

Опис: Смішна комедія, в якій нам представлено життя  геніїв, котріі знають «як влаштований світ», але при цьому не знають, як спілкуватися з дівчатами. Все має змінитися, адже у Леонарда і Шелдона, героїв нашого серіалу, з’являється нова, чарівна сусідка – Пенні, якою Леонард починає цікавитися з самого її переїзду. У Леонарда і Шелдона окрім цього є і друзі. Не менш вигадливі генії: Воловітц і Раджеш. Усі вони цікавляться фантастикою, грають у відеоігри, колекціонують комікси і навіть створили власну музичну групу.

Мої враження: 4 ботаніки: Шелдон-вундеркінд, що вважає себе представником нового більш розвинутого виду Homo Novus, Воволовітц-помішаний на сексі єврей, Радж-соромязливий індус, який не може розмовляти у присутності жінки,  Леонард-блискавичний фізик, що з самого початку намагається справити враження на симпатичну сусідку і та сама симпатична сусідка Пенні, 22-річна дівчина, що мріє стати акторкою – то справді вибухова суміш.  Гра акторів на вищому рівні. Дійсно оригінальна ідея і якісне виконання, результат – один з найпопулярніших продуктів. Я гадаю, що серіал «Теорія Великого Вибуху» буде цікавий для перегляду всім глядачам, не дивлячись на їх стать, вік, соціальний статус або коефіцієнт IQ.

Косяки/Weeds/Косяки

Рік виходу першої серії: 2005

Жанр: Драма, комедія

Опис: Після смерті чоловіка Ненсі не знайшла жодного іншого способу прогодувати сім’ю, як почати торгувати марихуаною, яку їй підкидають місцеві дилери – сімейка афроамериканців, де всім заправляє Хейлі, а допомагає вельми небайдужий до Ненсі хлопець Конрад. Після появи власного торговця марихуаною, у Ненсі почали скуповуватись всі її сусіди – адвокати, фінансисти та інші особистості. Загалом, можете собі уявити цю картину, здорово приправлену чорним гумором, чудовими комедійними вставками і трагікомічними поворотами.

Мої враження:  Ще одна креативна ідея. На початку йде тяжко, треба просто війти у ритм, але попереджаю відірватись буде тяжко. Головна героїня починає з мілкого продажу травки щоб якось прогодувати своїх 2 дітей, згодом це стає її основним заробітком. З кожною серією ти спостеріігаєш еволюцію бізнесу Ненсі ботвін і паралельно життя мешканців містечка. Класно попрацювали над пібором акторів,а ім’я героїв настільки підходять акторам, що здається ніби вони використовують власні. Колоритні персонажі і  класний сюжет – переможна складова цього серіалу.

Привіт усім мене звати Антон. Буду мабуть наймолодший учасник журналу. Не дивлячись на свій вік я цікавлюсь політикою та проблемами українського суспільства. Постійно когось критикую, звичайно обґрунтовано) Люблю бути переможцем, але не люблю бути переможеним. Патріот з дитинства, зрозумів це не так давно. Мабуть це в мене у крові, бо ніякого впливу з боку родичів не було. Мрію брати участь у жіттєдіяльності якоїсь політичної партії або просто організації. Якщо бажаєте звязатись зі мною пишіть в ICQ або шукайте "Вконтакте"
 • Olya

  З цього всього чула лише The big bang theory. Якраз шукала, що б таке цікаве подивитись))
  Дякую автору! :)

 • Тарас

  Я теж тільки Теорію великого вибуху. але подивлюсь щось з цього переліку.

 • Соромно, звісно, але я не бачила жодного серфалу із цього переліку) і навіть не чула) ну хіба про Молокососів) Таки видно що нас розділяє океан)

 • dovan

  Калифорнийский блудник – краще звучить Блудливая Калифорния, бл#дський серіал, він має іти під грифом +18, в кожній серії голі цицьки, секс, наркотики, нецензура .. Людям із несформованою психікою не раджу переглядати! Подумайте про своє здоров’я!

 • Діанка

  Я бачила “Як я зустрів вашу маму” :-) мені подобається, непоганий, легкий :-)

 • RoS

  А про “Два з половиною чоловіки” забули?!
  Непорядок….

 • Діанка

  А загалом най-най-найкращим серіалом молоді всіх часів і народів, я вважаю, є “ДРУЗІ”.

 • ushenyata

  каліфорнікейшн – це просто бомба! маст – сі)
  один з кращих на сьогодні

 • Bemba-LaBemba

  так “Друзі” це самий кращий фільм….)))

 • Vade_maaR

  забули ще серіал GREEK =)
  легкий, приємний і веселий=))
  тільки знайти в мережі досить важко((

 • Молокососи якась фігня.
  з цих 5 активно дивлюся ТВВ та Блудливу Каліфорнію)

 • Топ 10 за версією останнього “Фокуса”
  1. Доктор Хаус
  2. Декстер
  3. Теорія брехні
  4. Теорія Великого Вибуху
  5. Загублені (лост)
  6. Грань
  7. Надприродне
  8. Каліфорнікейшн
  9. Flash forward
  10. Візитери

 • Veselkova

  фігня то все. Дивіться IT Crowd і буде вам щастя. Тільки в оригіналі дивіться, бо дубляж не просто фейлить, а все закопує до тридцятиметрової могили.

 • Ставлю перед фактом, що наш журнал першим випустив подібний рейтинг

 • Панченко, щось мені здається, що у Фокуса більш достовірний рейтинг) ну принаймі я бтак сказав по своїмзнайомим :) із їхнього списку я не дивлюся лише Хауса, Загублені і Недоторкані)

 • Рейтинг Фокуса складений за популярністю серед українських інет користувачів, а не наскільки вони цікаві. Я мав на увазі, що подібна ідея створення рейтингу серіалів західного виробництва у нашим журналом була впроваджена першою. Я обрав топ-5 на мою думку найкращих молодіжних серіалів( не обовязко найсвіжіших). І те шо вам не сподобались молокососи цілком можливо, що ви просто переросли цей вік:) Я знаю багато класних серіалів, але пятірка не гумова, тому я обрав кращі на мою думку і на думку моїх знайомих продукти, у яких я точно впевнений. Не подобається видаляйте статтю, пишіть свій рейтинг.
  Вперше бачу, щоб ви були незадоволені статтею зі свого журналу) Можливо вас щось турбує чи я вас якось образив?))

 • я не казав, що мені не подобається і адмінів не завжди задовільняють статті авторів, що є нормальним, бо журнал не є лише думкою декількох людей :)

  я думаю багато хто б міг скласти свої рейтинги серіалів і в кожного він був би інший :)

 • Adialia

  А щодо Skins, то недавно в Росії вийшов схожий серіал “Школа”. Чесо кажучи не дивилась жодного, тому не можу порівнювати. Але в Росії він таки трохи нашумів. А по відгукам в неті можна судити, що в Росії і справді така ситуація в школах, і це не просто нізвідки взята режисерська задумка

 • Adialia, російьський другосорт не дуже хочеться дивитися… ну я ще не бачив норм російських серіалів

 • “я думаю багато хто б міг скласти свої рейтинги серіалів і в кожного він був би інший :)”
  Автори журналів так і складають рейтинги і у кожного він вирізняється)

 • Роман

  бачив три серіали: Теорія, Як я зустрів вашу маму , Каліфорнійський розпусник.Перший і другий серіали це просто шедеври)

 • OFIGEVHUY

  Хаус!!-дивився 7-років……..кращего не ма і не буде….. решта..ху)

 • Taras

  Skins це найкращий серіал для молоді віком 16-23 роки,але якщо порівняти його те як в нас молодь веселиться, то це дві інші різниці!!Ну і Каліфонійський блудник буде на другому місті))))))))))))