Tony Fly має намір змінити світ

Tony FlyСвіт не ідеальний. У ньому присутнє і добро, і зло. Але ж завжди можна збільшити частку добра. Добра і миру на Землі. Кращого способу, ніж музика, щоб донести цю ідею, людство ще не вигадало. Ця думка надихнула співачку Tony Fly і фіналістку проекту «Х-фактор» Марію Кацеву на спільне створення композиції, в ім’я добра і чистоти, під назвою «Странные игры». Досить відомі видання в своїх статтях про «Странные игры» обмежують пісню рамками, говорячи тільки про заклик музикантів припинити війну між Росією і Україною. Насправді, у пісні йде мова про цю війну, попередні війни й, та сама головна, яка ведеться всередині нас кожного дня.

Вже зовсім скоро музиканти поділяться зі своїми фанами, шанувальниками і не байдужими до гарної, душевної музики кліпом на пісню «Странные игры». Але поки не поспішають розкривати сюжет до її презентації, яка відбудеться в середині грудня.

Короткий тизер кліпу на пісню «Странные игры», під слоганом “Музика без зброї”, “Keep the peace. Create the world.” Ви можете подивитися вже прямо зараз.

Інформаційна довідка

«Странные игры» – автор слів і музики – Tony Fly, виконання – Марія Кацева і TonyFly.

Tony Fly – новий київський музичний проект, створений в 2012 році. Музика – синтез різних жанрів, з домінуванням лаунж, фанку та року.

Бiльше про Tony Fly: