“Точка Зору”

“Точка зору” – це нова рубрика інтернет-видання “Молоді,” яка буде виходити періодично, починаючи з середи 24 березня (тобто вже завтра). Рубрика об’єднає статті громадських діячів, засновників спілок та організацій, директорів компаній, активністів та інших людей, які мають, що сказати та будуть виражати свою думку щодо тих чи інших подій, проблем.

Першу статтю ви зможете прочитати завтра, від Глінського Артем Сергійовича.

Досьє:
У вересні 2008 року був учасником національного відбору Європейського молодіжного парламенту до міжнародних конфуренцій у Швеції та Франції ( був запрошений на конференції до Польщі та Румунії). Виступав співорганізатором молодіжної конференції “Молодь крокує в Європу та світ”.
З листопада 2009 року очолює Департамент молодіжної політики ГО «Інститут суспільно-політичних досліджень». Займаюся організацією заходів, які сприяють та сприятимуть розвитку молоді в Україні.
На даний момент – студент Державної академії житлово-комунального господарства. І курс, заочне відділення. Навчається за напрямом підготовки: «Менеджмент організацій».

Підписавшись на нашу RSS стрічку, ви будете отримувати всі наші нові статті. Також ви можете підписатись і отримувати нове на свій Е-мейл

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.