Вперше в Одесі концерт гуртів Тінь Сонця та Друже Музико

Тінь Сонця

Вперше  одесити зможуть почути козацький рок від гурту «ТІНЬ СОНЦЯ»

На сцені київським рокерам товариство складе одеська формація  патріотичного позитиву «Друже Музико»

  • КОЛИ: 12 квітня 2014,субота,     19:00
  • ДЕ: Одеса,   Рок-клуб «NASH UndergrounD», вул. Пушкінська, 6
  • СКІЛЬКИ:  60 грн.  (передпродаж), 70 грн. (день концерту)

До Одеси вперше завітає київський heavy-folk гурт «Тінь Сонця» – хедлайнер більшості українських фестивалів, учасники міжнародних музичних дійств.  Київських рокерів принесе до  одеських берегів вітром всеукраїнського туру на підтримку нового альбому «Грім в ковальні Бога».

Тінь Сонця

Нову платівку «Тінь Сонця» присвячено українській лицарській традиції від давньоруських часів до сьогодення. Альбом названо уривком з пісні: «Грім в ковальні Бога» – рядки культової композиції Василя Лютого Живосила – «Меч Арея», яку за останні роки переспівало кілька відомих українських гуртів. Обрання саме такої назви до альбому пояснює лідер гурту Сергій Василюк: «Бачачи всю ту несправедливість і кривду, яка твориться в світі, сам Всевишній закликає нас до боротьби і кожному кує свою зброю!».

Окрім пісень на злобу дня та оспівування героїчної минувшини,  лідер гурту «Тінь Сонця» Сергій Василюк підготував для одеситів справжній подарунок: свою україномовну версію славнозвісної пісні «У Черного моря». Нещодавно Сергій Василюк  презентував цю експериментальну  композицію   на сцені одеського Євромайдана і, отримавши схвальну і захопливу реакцію аудиторії, вирішив записати пісню в студії. Тож, одеситам варто запастися терпінням і  чекати на подарунок!

Друже Музико

А відкриватимуть концертне дійство творчі побратими киян – одеська формація патріотичного позитиву «Друже Музико». Тутешній етно-драйв гурт, бажані гості багатьох вітчизняних фестивалів, обіцяє пронизати кожного рок-енергією та любов’ю до Батьківщини. На одній сцені зустрінуться дві потужні мелодійні енергетики, два патріотичні річища, два вияви любові до Батьківщини – і це два приводи поринути з головою в український вимір музики.