Містика на Арт-пікніку Слави Фролової: “Тіні повертаються у сутінках”

Тіні повертаються у сутінках

Тільки у рамках Арт-пікніку Слави Фролової одна унікальна ніч, 13 липня, для киян і гостей столиці,  – бути першими на перегляді фільму “Тіні незабутих предків” від українського режисера Любомира Левицкого.

“Тіні повертаються у сутінках” – саме так відомий український режисер Любомир Левицкий анонсує повторний прокат фільму “Тіні забутих предків”. Одна унікальна ніч, 13 липня, дарує людям безкоштовну можливість першими доторкнутися до містики і в творчій обстановці поспілкуватися з творцями і акторами картини.

Тіні повертаються у сутінках

А вже з 17 липня стартує повторною прокат в кінотеатрах.

Любомир об ідеї повторного показу фільму: “Зараз ми працюємо над деякими технічними правками фільмокопій. Отримавши величезну кількість запитів від глядачів, ми провели соц. дослідження, поспілкувалися з глядачами, провели переговори з кінотеатрами і зрозуміли, що у фільму в запасі є великий глядацький потенціал”.

Також 13 липня  режисер, продюсер і сценарист самого касового і гучного українського фільму 2013 року “Тіні незабутих предків” Любомир Левицкий проведе майстер-клас “Як ми знімали фільм”. Ви дізнаєтеся з якими складнощами зіткнулася команда на зйомках, як дивувала своєю винахідливістю голлівудського оператора, чим плівку для фільму везли прямо із США, що дозволило зробити західне кіно маючи скромний український бюджет і багато що інше! Початок зустрічі в 19: 30 в 4 павільйоні.

Очікувані гості на показі фільму : Режисер Любомир Левицкий, Продюсер Андрекс Селиванов, PR- директор Вадим Гребенюк, а також актори Дмитро Ступка, Олена Мусиенко, Паша Ли, Марина Шако, Роксолана Кравчук, Софа Галабурад, Владислав Никитюк, Богдан Юсипчук.

13 Липня(воскресіння) – 21: 30 – головна сцена- “Тіні незабутих предків”

  •     Жанр: містика, трилер, комедія
  •     Режисер: Любомир Левицкий
  •     Оператор: Марк Эберли
  •     Продюсер: Андрекс Селиванов

У ролях: Дмитро Ступка, Олена Мусиенко, Паша Ли, Марина Шако, Ольга Сумська, Ольга Фреймут, Микола Боклан, Юрій Розстальный, Валерій Легин, Володимир Нечипоренко, Костянтин Линартович, Роксолана Кравчук, Софа Галабурад, Владислав Никитюк, Богдан Юсипчук і інші.

Про фільм: Декілька століть тому в українських Карпатах безчинствували злі духи і інші химери. Тому дев’ять магів запечатали потойбічну нечисть в Книгу Тіней, на яку поставили клеймо, – магічну Згарда. Наші дні. Згарда знайдена і передана в університет, проте з вини 20-річного студента Вані вона зникає. Після чого на тілах його друзів проступають магічні знаки, і їх життю погрожує небезпека. Врятувати студентів і знищити зло зможе тільки нащадок останнього мольфара. Звичайно ж будуть і погані дівчатка.