Що таке тімберленди і з чим їх носити?

тімберленди

тімберленди Тімберленди – зручне і практичне взуття. Їх можна порівняти з автомобілем-позашляховиком. Як і позашляховик, тімберленди можуть пройти по практично будь-якій дорозі. Їх відрізняє міцна, товста, рифлена підошва і зручне шнурування.

Історія цих черевик почалася в 1952 році. Перший, хто став випускати це практичне взуття, був Натан Шварц. Імігрував з Одеси в США, він відкрив свою майстерню з пошиття взуття. Руді шкіряні черевики з товстою гумовою підошвою особливо запали в душу американським фермерам і лісорубам. У них можна було ходити по калюжах, бруду, каменях, піску і черевики практично не зношувалися.

Модні дизайнери перетворили робоче взуття – в модний тренд сезону. Черевики – тімберленди є елементом стилю унісекс. Вони підходять і чоловікам, і жінкам. При усій своїй практичності, черевики є універсальним одягом, і носити їх можна навіть із спідницею. Поєднуються тімберленди з одягом в стилі мілітарі. Мішкуваті або обтягуючі брюки забарвлення хакі. Подивитися і замовиті їх можна тут на сайті.

Відмінно виглядають руді черевики з джинсовим одягом: джинси або джинсова сорочка, або короткий жилет. Добре поєднуються тімберленди з джинсами бойфрендами і короткими спідницями і шортами. Стильно виглядати буде образ американського фермера картата сорочка, заправлена у блакитні джинси. Джинси заправлені в черевики.

Контрастність образу досягається шляхом поєднання тімберлендів з об’ємною довгою спідницею або сукнею. Талия має бути оформлена поясом. Добре виглядають черевики з одягом в реперському стилі і з одягом в ковбойському стилі.

Щоб не втрачати жіночності, одяг треба вибирати що підкреслює жіночі достоїнства. Наприклад, якщо брюки мішкуваті і об’ємні, то верх повинен облягати, якщо ж згори об’ємне пальто, светр, то на низ краще надівати леггінси або завужені спідниці.