Термопрофіль у будівництві

Термопрофіль

ТермопрофільТермопрофіль є однією з найсучасніших технологій, вживаною у будівництві різних будівель і споруд. Його виготовляють з металевих балок, в яких проробляють спеціальні подовжні канавки, що проходять через усю конструкцію.

В порівнянні з іншими будівельними матеріалами, термопрофіль володіє деякими вагомими перевагами, найголовнішими з яких є экологічна безпека, мала питома вага конструкції, вогнетривкість, довговічність, стійкість до сейсмічних і інших навантаженнь, а також низька вартість і простота монтажу. Окрім цього, каркас з даного будівельного матеріалу сприяє утриманню у будинку тепла.

Зведення різних будівель з цього матеріалу включає декілька етапів. На самому початку створюється каркас із несущих стін. При цьому використовуються термопрофілі з оцинкованої сталі, товщина яких складає від 1,5 до 2 міліметрів, а також мінеральна плита для поліпшення термоізоляції, і різні обробні матеріали. Далі зводяться несущі конструкції міжповерхових перекриттів, що виготовляються з П- або С-образных профілів.

Згори укладають сталевий настил (також профільований), що є основою для підлоги з гіпсокартону. Стеля також створюється з гіпсокартону, листи якого кріпляться до нижньої частини балок. Після цього зводиться покрівельна система, що є комплексом несущих конструкцій, довжина вільних прольотів яких може досягати 12 метрів.

На думку фахівців, разом з названими перевагами, ще однією позитивною властивістю цього будівельного матеріалу можна назвати його здатність робити будинок економічним не лише під час будівництва, але і під час його подальшої експлуатації.

P.S. Если вы решили заняться строительством самостоятельно,  то предварительно следует заказать все материалы для этого необходимые. Например оцинкованный лист (в том числе и с полимерным покрытием), а также другие нужные материалы вы можете купить на сайте stenco.ru (группа компаний «СТЭНКО»).