Термальні води у Берегово

Термальні води у Берегово

Термальні води у БереговоЗакарпатське місто Берегово пропонує доступну альтернативу зарубіжним термальним здравницям. Термальні джерела цього населеного пункту схожі за властивостями з сахалінськими і ісландськими джерелами. Найбільший п’ятдесятиметровий басейн у Берегова не критий, розташовується на території “Закарпаття” – це навчально-спортивна база. Її побудували в 60 рр. минулого століття, при ній є їдальня і готель.

Басейн наповнюється кремниево-углекисло-хлоридно-азот-натриевыми водами з величезного гейзера. Ця вода має високу міру мінералізації, в ній гинуть майже усі мікроби. Унаслідок специфічного складу у басейні каламутна вода, що має брудно-коричневий колір. Температура води в гейзері досягає +50°З, але у басейні вона падає до +30°З(незалежно від сезону).

Щоб увійти до басейну, слід пройти спеціальний тунель. Щоб купання принесло лише користь, у басейні рекомендується проводити не більше двох годин. Термальні ванни басейну позитивно впливають на кістково-м’язовий апарат, шкіру і нервову систему.

Є у Берегово ще один термальний басейн. Він меншого розміру і зараховується до оздоровчого комплексу “Жайворонок”. Умови відпочинку тут краще, ніж в “Закарпатті”. У “Жайворонке” є джакузі і сауна з термальними водами, а також соляна кімната. Відвідування комплексу платне.

У Берегово можна зупинитися в готелі в “Закарпатті”, “Жайворонок” або ж в інших готелях. За бажання можна зняти кімнатку на приватному секторі. З живленням жодних проблем у відпочивальників не буде, оскільки в містечку працює безліч кафе з цілком демократичними цінами.

Окрім відвідування термальних басейнів гості міста мають можливість відвідати “Графський двір”, в якому зараз працює історичний музей, також цікава будівля місцевого суду.

P.S. Путешествовать по Украине по сравнению с заграничными курортами не так дорого. Вы можете снять лучший отель в Харькове или в любом другом городе по относительно небольшим ценам. Не говоря уже о ценах на еду и питание.