Терапія в танцях

Танці

ТТанціанці у простої людини найчастіше створюють асоціацію з виступами на сценах, танцювальні шоу і мюзикли, з проведенням конкурсів і фестивалів. Коли на танцювальний світ дивляться тільки з точки зору як галузь шоу-бизнеса, то часто упускають ще одну сторону.

Уроки танців є потужним терапевтичним засобом для боротьби з фізичними травмами і душевними недугами. Танцювальне зайняття також корисне, як зайняття йогою. Якщо детально вивчати танцювальну техніку, можна занурюватися у свій внутрішній світ, а також усвідомлено проводити дослідження і розширювати фізичні і душевні характеристики.

Вперше танцювальна техніка як терапевтичний засіб стала розглядатися тоді, коли з’явився танець модерн. Таку точку зору успадкували танцювальні напрями, які почали розвиватися від цього стилю далі. Після появи стилю модерн, він швидко прорвався у танцювальному світі, де до цього була присутньою переважно балетна техніка.

Сучасні танці мали різноманітні рухи, були креативними, спонтанними, експресивними і індивідуальними, що дозволило розширити хореографічні можливості усього танцювального напряму. Любителі танцювальної терапії вважають, що емоційні проблеми і фізичні проблеми стають причинами м’язових затисків, і це надалі сприяє розвитку серйозних захворювань.

Позбавитися від такої залежності ідеально допомагає танцювальна терапія. Про ці корисні властивості ще згадували такі відомі учені, як психотерапевти Фрейд і Адлер. Уроки танців допомагають звільнити суглоби від м’язового затиску. Для цього найчастіше використовується техніка сучасних танців.

Суть підходу полягає в наступному – кожен має свою танцювальну техніку, яка розвивається тільки при розвитку м’язів і суглобів, задіяних в постійному русі. Танець є найпрекраснішим рухом і кращим механізмом, який управляється людським тілом.

P.S. Именно поэтому советуем вам обратить внимание на танцевальные школы поблизости. Записаться на танцы Оболонь в Киеве  или где-то еще проще простого – достаточно зайти на сайт танцевальной студии в вашем городе.