Види теплої штукатурки

Тепла штукатурка

Тепла штукатуркаТепла штукатурка – це суміш цементного розчину з наповнювачами, такими як гранули пінополістиролу, перлітовий порошок, пемзовий порошок. При грамотному поєднанні наповнювачів є можливість для отримання різних видів теплої штукатурки. Існує декілька видів наповнювачів.

Штукатурка пінополістирольна – популярніша і використовується для усіх видів обробки. У ній наповнювачем є вапно, гранули пінополістиролу, різні єднальні добавки.

Вермикуліт спучений – наповнювач, який має антисептичні властивості.

Штукатурка з тирсою – суміш цементу з папером, глиною, тирсою. Застосовується тільки для обробки усередині приміщення. Має один недолік – період висихання дорівнює 2 тижням.

Тепла штукатурка корисна у застосуванні, коли треба зробити обробку і утеплення стін, фасадів, стель. Перш ніж почати її наносити, необхідно видалити увесь бруд і пил з поверхні. Поверхню змочити водою. Штукатурку розвести в звичайній воді міксером. Товщина шару не має бути більша 20 міліметрів. Другий шар можна наносити через 4 години.

Переваги

Їй не потрібна рівна поверхня, має високу адгезію, стійка до плісняви, грибків, гризунів, комах.

Недоліки

Вимагається додаткового нанесення фарби, грунтовки, фарби.
Висока вартість.

P.S. Для серьезных объемов профессиональной отделки больших помещений пригодятся штукатурные станции. Купить это и разное другое оборудование для строительства можно на сайте stroy-ob.ru.