Розміщення телевізора на кухні

телевізор на кухні

телевізор на кухніНа кухні нерідко ставлять телевізори, адже у зайнятих людей особливо немає часу на перегляд улюблених передач, зате готуючи блюда цілком можна комбінувати корисне з приємним. У продажу представлені плазмові, вбудовувані, електронно-променеві телевізори, призначені для монтажу різними способами (за допомогою кронштейна або спеціальних інструментів). Сьогодні є можливість вбудувати в кухонний гарнітур телевізор або повісити його на стіні. Поворотний механізм телевізора дозволяє регулювати екран, залежно від потреби власника.

Плазмовий телевізор можна розмістити де завгодно, адже він кріпиться до стіни. Проте треба враховувати, що у плазмових моделей кут перегляду обмежений, тому найраціональніше розміщувати ці пристрої навпроти столу або дивана, щоб було зручно дивитися телепередачі.

Електронно-променеві телевізори ставлять на полку або фіксують на стіні за допомогою кронштейна. Тут важливо розрахувати вагу, адже ці пристрої досить важкі. Можете вибрати підходящий вам телевизор led samsung на сайті магазина Notus.

Перед вікнами розміщувати телевізор не рекомендується, особливо якщо вікна виходять на південь. Приглушене, не яскраве світло не стане причиною стомлення очей, а ось якщо доведеться жмуритися через яскраві промені сонця, то зір може постраждати. Також не радиться встановлювати телевізор близько до опалювальних приладів і плити, від якої йде пара. Ставити апарат на холодильник теж не можна, адже холодильник іноді здригається, тобто зображення скакатиме, що не сприятливо для очей. Краще всього встановлювати телевізор на стіні, де немає вікон, плити, холодильника, батареї і раковини.

При нагоді дроту від телевізора треба сховати в кухонних шафках або протягнути їх з сусіднього приміщення за допомогою маленького отвору в стіні.