Чи можна малюкові дивитися телевізор?

дивитися телевізор

дивитися телевізорСучасні батьки вважають, що телевізор – прекрасний засіб зайняти дитину на час-другой, і цим же отримати час для відпочинку для себе. Проте діткам до 12 років шкідливий аналогічний спосіб проведення часу. Якраз в цей період малюк повинен отримати велике число емоцій з навколишнього світу. Він зобов’язаний рухатися, а також розвиватися, граючись в ігри з іншими дітьми.

До того ж, мозок дитини влаштований абсолютно протилежно, ніж мозок дорослого. Крихітна людина не уміє вибирати інформацію так що сприймає на віру все. Дітки сприймають проглянуте по телевізору не лише в якості матеріалу, а як інструкцію до дії.

Перевантаженість мозку дитини видовищними відчуттями може негативно позначитися на дитячій психіці: вона може бути дратівливою і нервовою, поверхнево сприймати необхідну інформацію, до того ж, її сон може бути тривожним.

Не така погана дія на зір, як на все ще незміцнілу нервову систему дитини. Не можна залишати дитя тет-а-тет з телевізором, створювати з телевізора няньку, потрібно неодмінно роз’яснювати, а також коментувати те, що робиться на екрані. До того як дозволити дивитися яку нибудь передачу дитині, ви зобов’язані бути переконані, що в ній відсутні сцени, що травмують нервову систему дитини.

А щоб дитина легше відносилася до заснованих законів перегляду телепрограм, підтримуйте дотримання даних правил. Компенсацією може виявитися який-небудь подарунок (іграшка, книжка) або загальний захід – прогулянка в парк, або ваша співучасть в улюбленій грі малюка. Дивіться телевізор поменше, займайтеся з власними дітьми, ведіть спортивний стиль життя і привчайте до даного свого карапуза.

P.S. В принципе, многие дети любят телевизор, потому что это интересный и интерактивный источник информации.  Детское Радио может стать отличной альтернативой телевизору, оно не вредит детскому зрению, но все равно нужно контролировать время прослушивания радиопрограмм.