Скоро стільникові телефони позбавляться зарядних пристроїв

стільникові телефони

стільникові телефониНещодавно на виставці нових мобільних технологій, котра проходила у Барселоні, було представлено дуже цікавий винахід. Новий прилад представляє собою пристрій, котрий може заряджати мобільні пристрої, такі як телефони, ігрові приставки, плеєри та інші пристрої на акумуляторах за допомогою магнітної індукції.

Цей пристрій демонструє, що зарядка мобільних приладів у найближчий час може кардинально змінитися. Адже компаній Powermat показала широкому загалу свою останню розробку – простий килимок. Якщо поглянути на цей пристрій, то він дійсно схожий на простий килимок, але якщо на нього покласти звичайний мобільник, він почне заряджатися.

Щоправда, не кожен мобільний телефон буде заряджатися на цьому килимку, адже для цього потрібно виконати одну умову – мати акумулятор особливого типу. Проте винахід має всі шанси прижитися у майбутньому, адже вже почалося виробництво особливих чіпів, котрі здатні адаптувати звичайні акумулятори під зарядку від цього магічного килимка. Також деякі телефони вже оснащені потрібним типом акумуляторів. Тому можливо у майбутньому не потрібно буде платити за електроенергію зовсім.

P.S. Купити запчастини для машини у Львові можна в інтернет магазині причому там автозапчастини вийдуть дешевше ніж пошук їх в специальних магазинах та автобазарах міста, та й зручніше це.