Що таке текіла?

текіла

текілаТекіла – це алкогольний напій, який виготовляють з соку агави. Існує хибна думка, що текіла робиться із кактусів. Та це зовсім не так. Хоча агава і росте в одній місцевості разом із кактусами та дуже схожа зовні на ці рослини, все ж таки агава не є кактусом.

Текілу виготовляються шляхом перегонки соку агави, який добувається з серцевини коренеплоду агави. У Мексиці зустрічається 136 видів агави, але текілу виготовляють лише з блакитної агави.

Виготовляється чотири види цього напою. Текіла Бланко представляє собою безбарвний напій, який не підлягає витримці. Бланко має ще дві назви: Текіла Вайт або Текіла Сільвер.

Текіла Ховен – це молодий напій з малою витримкою. Цей напій може містити ароматизатори та барвники. Текілу Репозадо витримують у дубових бочках біля двох місяців, в результаті чого напій набуває золотистого кольору. І найбільш міцна текіла – це Анехо. Термін її витримки повинен складати не менше 1 року. Напій зазвичай має темний колір коньяку.

P.S. Если вы верите в то, что сны имеют какой-то смысл, тогда например найти больницу в соннике онлайн можете совершенно конкретно для себя определить что бы это значило – используйте сонник Миллера.