Техогляд – виманювання грошей або ж необхідність!

Техогляд

Чимало словесних “баталій” і не тільки розгорнулося навколо технічного огляду автотранспорту в 2011 році. Так, офіційно з 15 січня в Україні почався цей процес, проте є дуже багато АЛЕ, які Вам, шановні водії, навряд чи зможуть спростити проходження ТО.

По-перше , так би мовити “простіша” процедура технічного огляду автомобіля на комерційних станціях. Звісно, якщо авто нове та на гарантії – це простіше, а якщо старе, значить потребує посиленої діагностики де почнуть випливати свої підводні рифи, з якими буде чимало клопотів, та не факт, що Ви пройдете ТО. Та головна фішка співпраці ДАІ з комерційними станціями техобслуговування в тому, що врешті-решт талон технічного обслуговування Вашого транспорту треба отримувати в Державній автоінспекції, де можуть виникнути “свої нюанси”!

По-друге кінцева неузгодженість Міністерства інфраструктури, яка не дозволяє які б вони не були, але прийняти нові правила проходження ТО. Що в свою чергу породжує непорозуміння на місцях, хоча б з тою самою потрібною чи не потрібною медичною довідкою, та бюрократичні перепони місцевих чиновників, які використають дану нерозбириху в своїх інтересах.

Тому як казав наш перший президент: “Що маємо –то маємо!”, а нам ,шановні автомобілісти, лишається лише триматися та сподіватися, що буде не гірше!

P.S. Сейчас достаточно много вариантов улучшить свой автомобиль, провести так сказать тюнинг. Переоборудование микроавтобусов,обшивка салона поможет сделать из старого транспортного средства конфетку.