Нові технології омолодження

технології омолодження

Приходить час, коли дивлячись на своє відображення в дзеркалі, хочеться скинути років так п’ят і помолодшати, прибрати зморшки навколо очей або на шиї. Чи можливо це? А може існує 10 способів виглядати молодше, які вам допоможуть? Які сьогодні є нові технології омолодження?

Сучасні техніки омолодження без операцій розділені на 3 категорії.

  • Омолодження предметами, наприклад деякі годинники https://chrono1010.com/ru/kupit/shveycarskie-chasy благотворно впливають на кров.
  • Омолодження спеціальними кремами, вони покращують шкіру і насичують її відсутніми мікро і макро елементами.
  • Омолодження препаратами – сюди входять вітаміни і спеціальні гармональному кошти які допомагають в разі неправильної роботи щитовидної залози.

Буквально всі частини тіла можна вдосконалити за допомогою скальпеля пластичного хірурга. Основною причиною звернення до лікаря є небажання приймати своє тіло таким, яке воно є. Найчастіше стимулом до виконання пластики стають вікові зміни.

Найбільш часто лікарям доводиться виправляти ті чи інші недоліки на обличчі. Омолодження особи – це комплекс хірургічних і косметичних методик, які включають в себе не тільки підтяжку глибоких шарів шкіри, а й при потребі додавання обсягу, розслаблення небажаної міміки. Нові технології омолодження стали набагато щадними і ефективними в порівнянні з першими операціями такого роду. Однією сучасною пластичною операцією можна вирішити кілька проблем. Більш того, нові методики дозволяють вдало приховувати шви.

Необхідність заповнення обсягів виникає при провисанні епідермісу – з’являються зморшки, опускається кінчик носа, стоншується підшкірно-жировий шар. Губи, приміром, втрачають юнацьку припухлість. Лікарі застосовують ін’єкції або імпланти, а так само проводять ліполіфтінг – вколюють власний жир.

Треба сказати, що неможливо передбачити, як поведе себе натуральний жир. 40-60 % з часом розсмоктується, тому його застосовують для заповнення невеликих обсягів на обличчі. Зараз багато світових вчених працюють над тим, щоб змусити жир розсмоктуватися з меншою швидкістю. Гіалуронова кислота поводиться більш стабільно.

Пластичні хірурги можуть виправити практично будь-які недоліки тіла. Навіть ліпосакція (відкачка жиру) в області колін вже нікого не дивує. За допомогою імплантів можна виправити недорозвиненість литкового м’яза.

До пластики живота, часто вдаються після вагітності, у випадку якщо шкіра має слабку еластичність і не в змозі самостійно повернуться в колишню форму. Еластичність епідермісу безпосередньо впливає і на форму бюста – при провисших грудях пластичне втручання не тільки заповнює об’єм залози імплантом, але і підтягує шкіру.

Клієнти пластичних клінік вибирають не місце проведення операції, а лікаря. Хороший спеціаліст має солідний послужний список, хороші відгуки клієнтів, а так само у нього повинен бути фотоальбом з результатами проведених операцій.