Техніка гоління – як правильно голитися

Техніка гоління

Техніка голінняНаявні правила по догляду за обличчям однакові як для чоловіків, так і для жінок, але у сильної статі є ще один обов’язок – щодня голитися.

Звичайно чоловіки голяться вранці, перед роботою. Більшість ця робить за звичкою, отриманою в юності, і не замислюється про тонкощі цього процесу. Як наслідок, гоління для деяких чоловіків перетворюється на тортури, що супроводжуються неприємними враженнями і порізами.

В той же час, досить знати деякі нюанси і гоління перетвориться на цікаву і безболісну процедуру. Спершу підготуємо шкіру на обличчі. Обполіскуючи шкіру гарячою водою, розм’якшуємо щетину. Для повного задоволення можна на декілька хвилин накласти компрес на особу, змочивши серветку гарячою водою.

Рослинність, що тепер розм’якла, треба намилити за допомогою гелю або піни для гоління. При використанні помазка, рекомендується купити найкращий, з натуральної шерсті білки або борсука, синтетика не для вас. Почекайте декілька хвилин (2-3), щоб волосся стало повністю готове і починайте голитися.

Обполосніть лезо гарячою водою і ведіть його по напряму зростання щетини. На жаль, в окремих місцях, незручних для гоління, треба буде голитися і “проти шерсті”, що і викликає ненависні усіма роздратування шкіри. Розпочніть процес з щік. Це простіше і зручніше. За цей час крем додатково впливатиме на найжорсткішу щетину, що росте на підборідді і верхній губі. Щоб не порізатися, рекомендується часто обполіскувати бритву гарячою водою.

У кінці гоління обполосніть шкіру прохолодною водою, змивши при цьому залишки гелю або мильної піни. Замість звичного витирання особи, акуратно промокніть його м’яким рушником. Потім змастіть лице пом’якшувальним кремом або одеколоном, якщо на шкірі немає роздратування.

Ми описали процес гоління за допомогою “небезпечної” бритви. Професійні косметологи стверджують, що саме ця бритва найефективніше позбавляє вас від рослинності на обличчі. Услід по чистоті йде бритвений станок (одно або багаторазовий) і тільки потім електробритва. Голіться частіше і чистіше.

P.S. Выбирая бритву лучше обращаться к известным и проверенным производителям. Так лезвия Gillette сейчас одни из самых эффективных и качественных. Купить бритву и лезвия Gillette Fusion можно купить на сайте lezvia.com.ua.