Програма «Team member» від AIESEC

тіммемберЗ 6 січня  по 28 лютого в українських студентів є можливість подати заявку на участь у програмі “Team member ” від AIESEC!

Дуже часто студенти чи молоді люди, які тільки закінчили навчання задають собі питання: «А що далі? Як мені перевести свої теоретичні знання в практичні? Як здобути такий необхідний сьогодні для працевлаштування досвід?».

Відповідь дуже проста – приєднуйтесь до AIESEC!

Як би це банально не звучало, але й справді будучи частиною команди і працюючи над організацією проекту, ти отримуєш великий досвід – у спілкуванні, у командній роботі, у продажах, маркетингу чи інших сферах, які тобі до душі. Тут ти маєш шанс розкрити свій потенціал, випробувати свої сили, поспілкуватись з надзвичайно цікавими людьми – і не тільки з України!

Ми ставимо перед собою великі цілі і шукаємо шляхів, щоб їх досягти; ми віримо, що молодь України має великий потенціал, який в AIESEC стараємось розкривати і розвивати. AIESEC навчає як  досягти своїх цілей, наскільки б захмарними вони  не здавалися.

І що не менш важливо, AIESEC – це середовище молодих, амбітних і активних лідерів, більшість з яких є студентами. А як говорить відома приказка: «З ким поведешся, того й наберешся»!

Отож, якщо ти впевнений, що готовий до нового досвіду, якщо ти прагнеш вкладати у своє майбутнє вже сьогодні, не втрачай часу і приєднуйся до нас!

Як це зробити?

По-перше, заповни анкету на сайті організації. (http://bit.ly/aiesecteam).

По-друге, пройди інтерв’ю з представниками AIESEC.

Дальше – аssessment сenter. Тут у тебе буде шанс проявити себе в іграх, які насправді більше, ніж просто ігри.

І останній етап – конференція. Будемо раді бачити тебе на нашій вступній конференції, де ти зможеш  дізнатись все про принципи роботи в організації, наявні можливості і познайомитись з іншими членами AIESEC

Є питання?

Ти можеш задати їх Вікторії Чернєвій, віце-президенту з управління персоналом AIESEC у Львові.

+ 38 099 045 03 28

+ 38 063 157 54 82
vikki.cherneva@aiesec.net

AIESEC – це міжнародна молодіжна організація, що представлена у 124 країнах світу. Організація надає студентам та нещодавнім випускникам платформу для розвитку своїх лідерських якостей.