Tatlk To Night Trees – перший альбом українського проекту The Owlest

Tatlk To Night Trees

Tatlk To Night TreesThe Owlest – проект композитора Назарія Заноза з Теребовлі, якого фани 8-біту знають за ніком Mystic Hero. Проте в новому проекті ні слуху, ні духу від 8-бітного звучання, окрім, можливо, звичної ліричності, такої притаманної для музики Mystic Hero.

Talk To Night Trees, саме так називається альбом, – це майже півгодини казки, з котрої не хочеться повертатися в цей звичайний світ повсякденності. Talk To Night Trees витворює абсолютно новий і нікому невідомий світ, світ 10 казкових мелодій, де перша ж нота бере вас за руку й веде крізь казковий нічний ліс, поки не перезнайомить з усіма його дивовижними мешканцями. Цей світ повен їжаків та фіолетових птахів, місяця та сов, кориці та кропиви, неба та ластовиння, озера й очерету, нічних дерев і міста, в котрім все це відбувається, казкового міста Теребовля, котре, як виявляється, існує насправді.

Звучання The Owlest – десь між chillout, easy listening та саундреками до казкових історій та фільмів, дуже щирих, з нотами інфантильності та чесності з собою. Цю музику можна слухати під стукіт крапель дощу об шибку та по дорозі, їдучи в автобусі чи в авто, споглядаючи довколишні ландшафти та краєвиди, бажаючи перенестись звідси та мріючи. Цю музику добре слухати вночі і засинати під неї, уявляючи себе героєм дивовижних історій, повних пригод, героєм казок та історій, котрі в дитинстві нам читали батьки.

Альбом вийшов на французькому інтернет-лейблі Nowaki. Обкладинку для альбому створила Оля Сіренко, витворивши прекрасну картину повного місяця на тлі нічних дерев.

Перший реліз проекту The Owlest можна прослухати та скачати на сторінці нетлейблу Nowaki.
The Owlest в мережі: