Відбувся «Танцювальний марафон» у Полтаві

25 серпня у Полтаві з шаленим успіхом відбувся «Танцювальний марафон». Сцена ТРЦ «Екватор» прийняла понад 15 колективів, що разом продемонстрували 40 танцювальних номерів.

Марафон організований з метою популяризації здорового способу життя, танцювальної культури в Полтаві та реклами колективів-учасників напередодні нового танцювального сезону. Так ведучий, Максим Узол, до кожного номеру повідомляв коротку інформацію про даний танцювальний колектив, напрям, що вивчається та місце тренувань. Аби кожен присутній, чиї очі загорілися нестримним бажання танцювати не гаючи ні хвилини записувався до студії. Сприяли цьому і листівки, поширювані самими учасниками.

Захід об’єднав, окрім розважальної, ще одну мету. Зібрати кошти на допомогу 5-ти річному Максиму, що хворіє на гострий лімфобластний Т-лінійний лейкоз. Скринька, куди всі небайдужі могли кидати гроші стояла біля сцени на протязі всього концерту.

На святі не існувало жадних вікових чи стильових обмежень. Хіп-хоп, естрадна хореографія, степ, східні напрями, контемп, бальні танці, брейк і, навіть небачений досі в Полтаві стиль, поп-фьюжн. Така різноманітність хореографії ще раз доводить, що у Полтаві є всі умови для вашого танцювального самовираження.

Більше ніж 3 години танцю подарували глядачам безліч яскравих вражень, заряд позитиву та гарний настрій на декілька днів вперед.

Допомогти Максиму ви можете надіславши кошти на номер рахунку дізнавшись його у мами – Владислава, тел. 0666086862