Корисні поради тамаді початківцю

Ведущий Сехилов

Ведущий СехиловТамада на весіллі – важлива і потрібна персона. Адже веселие займає одну з головних, ключових функцій на будь-якому весіллі. До вибору тамади на весілля треба віднестися відповідально. Тамада – це не лише людина-весельчак, який може розрядити обстановку черговим жартом, це в першу чергу цікава  і культурна особа. Ящко ви звертаєтеся до профі з великим досвідом роботи як ведущий Сехилов то турбуватися нема про що, але ящко мова йде про початківця, то йому згодяться наступні поради.

Поради початківцеві тамаді:

1. Режисерська або акторська освіта. Якщо у вас такого немає, то пройдіть курси ведучих.

2. У вас неодмінно має бути сценарій для будь-якого заходу.

3. Голос надзвичайно важливий інструмент для будь-якого тамади-ведучого. Не треба говорити дуже голосно і поспішати, адже це може привести до неясної вимови.

4. Тамада завжди тверезий.

5. Кожен ведучий хоче, щоб свято вдалося, проте не завжди виходить розгойдати публіку. Зазвичай у будь-якій компанії є два-три весельчаки, які дуже легкі на підйом. Саме на них і сфокусуйте власну увагу.

6. На свято люди приходять для того, щоб відпочити душевно і фізично. Тому придивитеся уважніше до гостей: дайте можливість проявити себе таким, що бажає завжди бути в центрі уваги, і не чіпайте тих, хто любить залишатися в тіні.

7. Пам’ятайте, свято розпочинається з посмішки. Ви повинні мати в розпорядженні потужну позитивну енергію, адже тільки в цьому випадку ви зможете підпорядкувати собі публіку.

8. Ви повинні бездоганно виглядати. Тамада просто зобов’язаний уміти дві речі: бути стильним і казковим. Проте не перестарайтеся: ви не маєте бути яскравіші за винуватців урочистості. Наслідуйте ці прості, але дієві способи і у Вас вийде істинно незабутня урочистість!