Талісмани Фен-Шуй

Талісмани Фен-Шуй

Недозволені або неоднозначні теми завжди викликають серед великої публіки справжній інтерес і великий ажіотаж. А тим більше – пов’язані з містикою. Таким чином повелося, що різноманітні гороскопи і спроби подивитися в майбутнє породжують у обивателів пристрасне прагнення випробувати фортуну знову і знову, звертаючись до оракулам з безмежними дилемами. І особливе місце тут займають, безсумнівно, ворожіння з усього світу.

Безліч дам, намагаючись дізнатися що хочеться «напевно», намагаються з’ясувати – бажають їх чи ні. До того ж, що містичні ворожбу на судженого-рядженого ведуть власну історію споконвіку. Заради цього навіть є особливий час – святочні ворожіння (період з 6-го по 19-е січня). Треба сказати, що особливо цікаво вивчити тематику містицизму, захоплюючись темою тибетський гороскоп.

Адже не секрет, що кожна етніка і народність мають власні ворожіння і традиції. І тому ворожіння, скажімо, народностей Північної Америки стануть разюче відрізнятися від їх же едіновременніков, але проживають десь на африканському материку. Тим більше, що нині є повноцінне паранаукові явище, що вивчає методи формування і розвитку цієї цивілізації в сенсі містицизму та окультизму народностей світу.

І тепер слова магія і чаклунство , Привид, екстрасенси або тонке тіло вже не викликають септики і зневага у обивателів. За допомогою масових комунікацій, і зокрема, шоу теми «Битви екстрасенсів», подібні терміни як чаклунство посеред масової аудиторії викликають вже не глузування, а більше справжній страх і мимовільну тремтіння. А особливу роль в масовій популяризації всього містичного зіграли, зрозуміло, знамениті пророки і пророкування, сказані ними.

Так як такі імена, як Мессінг, Ванга, Кейсі, Нострадамус, уже масово знамениті по в усьому світі. Або, приміром, круги на полях – безумовно нез’ясовне з боку звичайної логіки, непізнане. Всі ці герої, розуміння і знаки лише показують про непізнаний в світі. І різні містичні сутності існують поруч із нами. І через це матеріал амулети допомагає оберігати себе і рідних. А різні гороскопи дають шанс бути в темі астрологічного майбутнього.