Таємниці жіночої сумочки

Спробую розвіяти міф про цеглу у жіночій сумочці. Адже сумочка – це унікальна річ, атрибут образу жінки, де міститься усе. Ними ми підкреслюємо свій стиль. А головним завданням сумочки відповідати господарю. Тому ми так прискіпливо обираємо їх при купівлі.

Жінки, що віддають перевагу “безформенним” сумкам, от вони схильні більше до творчості та креативності. У яких безліч ідей та енергії. А протилежністю їм є правильні та чіткі сумки. Власниці яких люблять порядок, чистоту та стриманість. Коли сумка велика, то дівчина з широким кругозором та підвищеною працездатністю. Власне, витончені сумочки властиві витонченому хазяїну.

Поговоримо про місткість сумки. Є випадки, коли дівчата шукають щось у цих глибоких надрах сумки і знаходять тоді поки половину речей не вийняли. Тобто гармидер – свідчить про привітність та дружелюбність. А якщо, себто, порядок – це означає про надійність та активну персону.

До речі, можна визначити таємниці характеру і по тому як носить сумку жінка.Через плече -соромязливість. За ручки – притаманні пунктуальність та благопристойність. Під рукою – серйозність та незалежність. На руці – хороша господиння.

Здається розібрались із сумочами. Тому залишається подивитися, що ж дівчата носять у цих “мішечках щастя”.