Реальність та казки про таємничий космос

космос

космосНапевно, що найбільш цікаве питання, котре стосується космосу – чи були американці на Місяці? Причому це стосується не тільки першої висадки космонавтів США на Місяць, але ще й п’яти інших експедицій, котрі американці проводили регулярно. Найбільш поширеніша думка, що всі кадри та зйомки робились на одній зі студій Голівуду. Проте чи були американці на Місяці насправді, а нам показали лише сфальсифіковані данні не відомо і на сьогодні.

Іншим найпоширенішім міфом про космос є уявлення про всесвіт і зірки з кінофільмів. Проте таке уявлення у більшості випадків просто не правильне. Треба чітко розуміти, що всесвіт – це необмежений простір, котрий оточує нас на планеті Земля. В той час, коли небо – це відображення деяких видимих об’єктів всесвіту на сітківці наших очей.

Також виявилось, що міфом є і теорія про виникнення нашої сонячної системи, котру заснували Сведенборг і Кант. Якщо вірити вченим, то на місці нашого Сонця колись була туманність з котрої і виникло Сонце і наші планети. Проте на сьогодні відомо, що вік нашої планеті набагато більший ніж той що вважався раніше. Землі вже 4.6 млрд. років, а Марс практично такий самий за віком.

P.S. В результате нарушения правил бурения скважин или монтажа оборудования необходима помощь специалистов. Эффективный ремонт скважин а также полное их техническое обслуживание это именно то, чем наша компания занимается.