Люди за завісою або таємне управління світом

дух часу

дух часуПередивившись фільм «Дух часу», переді мною постало велике запитання, що треба зробити, щоб покращити світ.  Найбільш вразила мене третя частина фільму «Люди за завісою». Вона розповідає про те, як декілька банкірів (Джон Морган, Джон Рокфеллер та інші) на початку XX століття об’єднали свої зусилля, бажаючи створити картель, завдяки якому вони могли б контролювати й володіти всіма фінансовими ресурсами США, тим самим здобувши панування над світом.

На сьогодні ми вже можемо побачити, як вони диктують нам умови життя. За допомогою податків, війн, СМІ вони дуже просто створюють особистість та слідкують за її свідомістю. Вони провокують людей голосувати за певних політиків та вірити, що їх вибір дійсно може змінити умови життя. Вони провокують людей підтримувати державу та йти у війну, коли їй це буде вигідно, також боятися беззаконня та в’язниці. Держава більше не піклується за освіту, адже навіщо мати серйозних конкурентів, навіщо нам багато знати та думати про реалії життя. Якщо так далі продовжувати мислити про те як «вони» в усьому винні, то просто можна з’їхати з глузду. Для себе я зробила декілька висновків:

1)    Як казав Шекспір «Якщо хочеш змінити світ, почни з себе»

2)    Не дивитись новини та не піддаватися політичним та іншим провокаціям, які постійно нав’язують нам по телебаченню.

3)    Навчатися самостійно, читати класику, розвиваючі та мотивуючі книги.

Я думаю, що цей фільм є лише початком відкриття правди для людей.

Трохи пізніше, я зрозуміла цілком та повністю концепцію тайного завоювання світу. Люди так створені, що ними не тільки просто, а потрібно управляти. Наприклад, взяти будь-яку людину. Як вона могла б розвиватися, якщо б їй не подали приклад  як ходити, як тримати ложку, як розмовляти тощо. Людина бере приклад з батьків, потім з друзів та оточуючих, так вона формує свою особистість. «Люди за завісою» так само показують нам напрямок руху, сценарій як треба жити. Наприклад, вони створюють конкуренцію на ринці, щоб ми робили товари краще, щоб ми робили інновації та всіляко розвивалися, щоб бути першим.

Людині потрібна їжа для роздумів та спілкування, ось таємні організації нам в цьому і допомогли – з’явилась мода, політика, екологія тощо. Яскравим прикладом навіщо це все з’явилось є таким: якщо дика тварина знаходиться в клітці, то вона постійно ходить по кругу, адже їй дуже самотньо (це можна часто побачити в зоопарках), а якщо в цю клітку наставити багато перешкод для проходу, різні сходинки, доріжки, кільця, то тварина вже не буде відчувати цю самотність, адже її мозок буде зайнятий думками як пройти той чи інший шлях. Так само і люди, нам потрібна їжа для розмірковування, тому «люди за завісою» нам дуже в цьому допомогли.

Авжеж алкоголь, наркотики та інша пропаганда це інша сторона медалі. Це додатковий шаг зробити так, щоб ми не турбувались про реальність та про серйозні речі.

Але одночасно з цим проводяться різноманітні наукові конференції, люди розглядають глобальні проблеми, намагаються пізнати себе (наприклад фільм «Секрет»), відкривають нові технології та стрімко еволюціонують. Авжеж не кожен з нас робить якісь відкриття, але ніхто не заважає робити цього. Це проблема вибору.

Моя стратегія – потрібно розвивати перш за все самого себе, розуміти, що кожен з нас має як переваги так і недоліки, але не існує лише поганих та лише добрих, не треба йти на провокацію та вірити в те, що нам нав’язують. Адже ніякий банкір не зупинить покоління, що зможе його перехитрити. Історія Єгипту, СССР та інші історії з колоніями держав свідчать, що людям набагато простіше коритися та робити те, що їм наказують, ніж самим приймати рішення. Тому я згідна з концепцією тайного управління світом. «Люди за завісою» дають нам напрямок руху для розвитку кожної людини. Авжеж не всі напрямки добрі для людини, але треба мати свою голову на плечах та робити правильний вибір, ось мій висновок.