“Гаррі Поттер і таємна кімната” (2002)

Гаррі Поттер

Гаррі ПоттерПісля передбачуваного великого успіху екранізації першої книги про “Гаррі Поттера”, студія негайно приступила до зйомок другого, під назвою “Таємна кімната”.

У режисерському кріслі було вирішено залишити Кріса Коламбуса, що було здоровою і логічною ідеєю, тому як “Філософський камінь” – без перебільшення вийшов чудовим сімейним фільмом, і до того ж відмінно передавав дух книги. Яких-небудь стилістичних і візуальних змін в другій частині не послідувало.

Все залишилося на такому ж високому, професійному і художньому рівні. Головною родзинкою картини, безумовно, являтиметься горезвісна Таємна кімната разом з чудовиськом, що живе в ній. Що ж, чіплятися тут ні до чого – усі декорації, а так само сам величезний Василіск майстерно виконані, і навіть сьогодні виглядають просто чудово.

Акторський склад залишився практично без змін. Приємним доповненням тут є Кенет Брэна, який відмінно виконав роль нового професора Златопуста Локонса. Персонаж вийшов дуже цікавим, і захоплюючим, з певними комедійними нотками. У плані інших акторських робіт все знаходиться на такому ж високому рівні. На жаль, ця картина стала останньою для чудово англійського актора Річарда Харриса, який виконував роль Альбуса Дамблдора.

Додати тут більше нічого. Думаю, що фанати Гаррі Поттера залишилися повністю задоволені побаченим. Кріс Коламбус зміг прекрасно зберегти атмосферу і дух попередньої стрічки, і усе це відмінно вписати під рамки нового сюжетного витка.