Мультфільм «Тачки» (2006)

Мультфільм «Тачки» (2006)

Мультфільм «Тачки» (2006)Якщо існує світ людей, тварин і іншої живності, то чому не існувати повноцінному світу тачок? Напевно, саме такі думки панували в голові студійних босів Pixar, коли вони задумали свій новий проект.  Ідея вийшла дуже забавною і цікавою. Цей світ, який створила студія, вийшов повністю повноцінно живим.

Блискавка Маккуїн – один з кращих автомобілів для перегонів у світі, і реальний претендент на завоювання кубку Поршня. Щоб взяти участь в наступному етапі йому треба добратися в Каліфорнію, але по дорозі до неї, він випадково випадає з вантажівки, яка його перевозить і опиняється в абсолютно незнайомому містечку під назвою Радіатор-Спрінгс.

По дорозі в містечко він псує місцевим жителям дорогу, і вимушений тепер залишитися в цьому малонаселеному місці і відбувати покарання. Виконуючи його, наш головний герой заводить нових друзів, які допоможуть йому переосмислити багато життєвих цінностей. Наприклад, те, що гроші і слава не це найголовніше в житті.

Мультфільм багатий на яскраві і характерні персонажі, а найзабавнішим з них, звичайно ж, був іржава вантажівка-евакуатор Метр, який відповідав за комедійну частину проекту. З гумором тут теж повний порядок, правда, він не зовсім дотягує до рівня інших робіт Pixar таких як “Історія іграшок” або ж “Корпорація монстрів”, але не усім же їх роботам бути шедеврами?

Так само потішив той момент, що творці спеціально зробили паралелі деяких тачок з іншими країнами і різними культурами. Особливо тут виділявся шиномонтажник Луїджі і хіпстерский мікроавтобус. В цілому мультфільм вийшов дуже легким і забавним. Думаю що дітям, а так їх батькам він обов’язково сподобається.

P.S. Мультфильм “Тачки” вышел в далеком 2006 году, но если вы не успели тогда сходить в кинотеатр, не стоит печалиться. Сейчас можно мультфильмы онлайн смотреть бесплатно выбрав те, которые вам интересны. Для этих целей создан специальный сайт Megogo.net – онлайн кинотеатр.