Сицилія – любов з першого погляду

Сицилія

Сицилія Чи бували ви в Сицилії? Якщо ні, то готуйтеся бути враженими! Адже ще нікого не залишали байдужим її прекрасні пейзажі, дивовижні пляжі і напрочуд різноманітні міста, які мають багату древню спадщину і історію.

Сицилія розташована на південному узбережжі Італії в Південному Середземномор’ї. Не у одній країні світу ви не зустрінете настільки красиві гори і незвичайно запашні цитрусові сади, калейдоскоп міст, пам’яток і курортів.

Східне узбережжя Сицилії так і вабить своїми незабутніми пляжами. Там є все, для розкішного відпочинку. Відпочинок в Сицилії порадує, вас, і надзвичайно смачною кухнею і прекрасними винами, які відомі у всьому світі. Келих мигдалевого сицилійського вина, домашня піца або чашка эспрессо в комплекті з величною природою цього райського куточка забезпечить прекрасний настрій і воістину справжній відпочинок.

А ще в Сицилії готують всесвітньо відоме морозиво, вже повірте – такого ви ніде більше не спробуєте. Місцеві жителі досить привтіні і завжди доброзичливі. Усе узбережжя Сицилії усіяне прекрасними готелями на будь-який смак. Вважається, що жодна подорож в Сицилію не буде повною без відвідання великого вулкану в Європі – Этна. А любителям культурних цінностей не зайвим буде відвідати великі міста, такі як Катанья і Палермо. Будьте упевнені – час проведений в цьому надзвичайному місці у вас залишиться в серці на все життя.

P.S. У многие Италия, конечно, ассоциируется с замечательной пиццей. Услуга доставка пицци в Киеве пригодится, если захотите отведать этой “вкуснятины” здесь и сейчас. На выбор есть разные варианты добавок.