Гурт “Stelsi” презентує новий сингл “Роялті”

сінгл

сінгл "Роялті"«Митцям – не місце в Україні», – до такого висновку дійшли музиканти чернівецького електро-фольк гурту «Stelsi». У своїй новій композиції «Роялті» хлопці яскраво і точно змальовують ставлення влади і суспільства до творчих людей в нашій країні. Ця пісня – перша в історії команди такої гострої соціальної тематики.

– Ця пісня хоч і співається від першої особи, але відображає збірний образ середньостатистичного митця в Україні, який творить виключно за власною ініціативою на голому ентузіазмі, не маючи нічого в замін, – каже лідер гурту «Stelsi» Олексій КУХАРСЬКИЙ. – Пісня наповнена добре всім відомими стереотипами із світу шоубізнесу – розкіш, гламур, багатство. А головний герой потопає в цьому вигаданому світі, поки не опиниться в реальності “біля розбитого корита”.

За словами автора пісні та фронтмена «Stelsi», ця композиція є досить незвичною для творчості команди. Це через те, що музичне обрамлення пісні відрізняється від попередніх синглів «Stelsi».

– «Роялті» – це музичне поєднання кислого із солодким, – кажуть учасники гурту. – Пісня у новому музичному «фасоні» відрізняється від попередніх тим, що це меланхолійно-соціальний трек. Настрій пісні можна описати як іронічно-сумний, тобто така собі “трагікомедія”. Все це накладено на танцювальний ритм з об’ємними синтезаторними партіями і мелодикою в дусі стилю «сінті-поп».

– Для прихильників гурту пісня своїм настроєм та стилістикою нагадає період альбому «Aliens» 2004 року, – продовжують музиканти. – Але вже з нашаруванням нових тенденцій електро-фольку, притаманних гуртові «Stelsi».

Як і в попередніх, сингл «Роялті» складається з оригіналу пісні та двох реміксів – 180`RePlay та Dubstep Remix.

Нагадаємо що раніше музиканти видали сингли «Кредит» і «Місячне сяйво». «Роялті» – вже третій по рахунку сингл на шляху до нового альбому «Stelsi».

Трекліст синглу «Роялті» гурту «Stelsi»:

1) Роялті
2) Роялті (180`RePlay mix)
3) Роялті (Dubstep Remix)

Довідка

Роялтів перекладі з англійської авторська винагорода, гонорар (відсоток з кожного проданого примірника аудіовідео продукції).

Скачати синг можна тут // Відео прев`ю  // Подія ВКонтакті: