Креативний бізнес: Синема на воді

Синема на воді

Синема на водіКреативний бізнес: Синема на воді Archipelago Cinema так називається цей особливий сінематограф на воді, який вдалося відвідати учасникам щорічного кінофестивалю Film on the Rocks Yao Noi Festival, що йшов в Таїланді з 9 по 12 березня. Екстраординарний кінотеатр на воді був винайдений на замовлення комітету кінофестивалю німецьким архітектором, який сьогодні живе і трудиться в Пекіні, Оле розширенням (Ole Scheeren).

Для споруди кінотеатру на плоту застосовувалися перероблені матеріали та методика установки плаваючою ферми з розведення лобстерів. Сама конструкція плота-кінозалу за зовнішнім типом нагадує групу маленьких островів псореді океану. До речі, по завершенні кінофестивалю, плавучий кінотеатр був пожертвуваний навколишньої селі в якості будівельного матеріалу або ж ігрового майданчика на воді. Потрібно зауважити, що ж це ніяк не перший креативна розробка шірена, схожий план кінотетра під відкритим небом посеред пустелі в Техасі під назвою Marfa Drive-In, він припустив на суд громадськості в минулому році.

Отже, в останню ніч прем’єрні покази нових кінофільмів всі гості кінофестивалю були запрошені вирушити в незвичайну подорож по морю в блакитну лагуну Ней Пі Лау (Nai Pi Lae) на півострові Куду (Kudu Island). У човнах їх доставили на світиться пором, який розміщується серед чудових скель посеред моря. Даний пором і є плаваючий кінотеатр, проходив перегляд кінофільмів. Обстановка в кінозалі на воді гіпнотична: ніч, небо, море і кінофільм, дія якого розгортається на величезному екрані, завислому між скель … Відчуття тимчасовості, випадковості і якийсь нереальності того, що відбувається на екрані і в залі для глядачів кінематографа на воді.

Креативний бізнес: Синема на воді

Мета ініціаторів кінофестивалю в Таїланді привернути інтерес креативних людей. «Ця справа обіцяє стати одним із заходів, здатних надихнути абсолютно всіх гостей кінофестивалю. Ви зможете бути переконані, що цей перегляд кінофільмів на відкритому повітрі буде досвідом, який можна буде пригадати. А сам фестиваль може стати колосальним подією для кіноманів », – переконані організатори події.

P.S. Если вы не хотите рисковать с новыми бизнес идеями попробуйте ПАММ 2.0, просматривая отзывы о памм счетах вы можете выбрать для себя грамотных управляющих и инвестировать в них.