Як вибрати сигналізацію для автомобіля?

автомобільна сигналізація

автомобільна сигналізаціяУ наш час, швидше за все, фактично немає машин, які не мають автомобільної сигналізації. Яку з них вибрати?

Одностороння сигналізація

Цей тип сигналізації був створений раніше інших. Її головним завданням було подання звукових і світлових сигналів у разі, якщо хтось намагався незаконно проникнути в автомобіль.

Односторонні сигналізації мають один серйозний недолік – власник автомобіля, який знаходиться далеко від нього, може не побачити і не почути тривожний сигнал, що подається охоронним пристроєм. З цієї причини ці пристрої використовують в машинах в основному як центральний замок, блокуючий двері автомобіля.

Ціна односторонньої сигналізації, а також її установка невисока, завдяки чому вона доступна для більшості автолюбителів.

Двостороння сигналізація

Окрім функцій, які виконує одностороння сигналізація, двостороння сигналізація має також і зворотний зв’язок.

Використовуючи брелок зі вбудованим пейджером, водії можуть простежити за поточним станом машини, що охороняється. У режимі реального часу на екрані пейджера відображатиметься інформація про відкриття багажника або дверей автомобіля, включення запалення, про температуру повітря в салоні машини і, безумовно, про включення охоронної сигналізації.

Більше модернізовані двосторонні сигналізації можуть робити запуск автомобільного двигуна на відстані для прогрівання, а окрім цього періодичний його запуск через певний час. Така сигналізація має ціну більш високу, ніж одностороння, але вона більше функціональна. Купити її та іншиі види автосигналізації можна на сайті ohrana.ua.

GPS-сигналізація

GPS-сигналізація є високотехнологічною і інтелектуальною охоронною системою, яка веде спостереження за місцерозташуванням і станом машини, завдяки зв’язку із спеціальним супутником. Цей вид сигналізації може визначити координати місцезнаходження автомобіля з точністю до 5 м. Якщо зловмисники хочуть потрапити в автомобіль, то тривожний сигнал поступає на мобільний телефон його хазяїна, а також на пульт охоронної служби.

GPS-сигналізація може не лише зробити блокування двигуна і механізмів машини, але в екстреній ситуації прослуховувати салон автомобіля. Власник машини у будь-який час може вести спостереження за тим, де знаходиться його машина, завдяки веб-інтерфейсу, використовуючи підключення до Інтернету.

Такий тип сигналізації є найдорожчим, але GPS-сигналізація веде повний і регулярний контроль за машиною, що охороняється, і вона потрібна для престижних і дорогих автомобілів.