Святий Миколай-2010 шукає волонтерів

Дитяча фольклорна школа "Правиця"

День Святого Миколая вважається одним з найбільших свят для кожної дитини. Нажаль багато з них не мають батьків та сім’ї. Тому Святий Миколай разом з дитячою фольклорною школою «Правиця» вирішили організувати справжнє українське свято для дітей-сиріт. Там малята побачать чарівну виставу з Миколаєм, ангелами та чортом. Всі запрошені дітки ознайомляться з українськими звичаями, візьмуть участь у різноманітних майстер-класах, іграх та конкурсах, а по закінченню свята кожен отримає подарунок від Святого Миколая.

Дитяча фольклорна школа "Правиця"

«Це наші українські діти – і хто, як не ми мусимо подбати про їхнє щасливе дитинство. «Нитка до нитки, а бідному сорочка», – закликають до співпраці засновники школи «Правиця» Марта Любчик та Мирослава Тузюк. Свято заплановане на 19 грудня.

Опис запланованого дійства:

Майстер-класи:

Витинанка (новорічна прикраси), малювання, флористика (новорічні прикраси із соломи), бойовий гопак, забавляння від дитячої фольклорної школи «Правиця». Майстер-класи проводяться протягом першої години заходу, де діти ознайомлюються з українським народним мистецтвом та грають в ігри. Готові робити по закінченню вечора виставляються на тихий аукціон (зібрані кошти будуть спрямовані на подарунки для дітей-сиріт).

Вистава «Миколай»:

Після майстер-класів дітки будуть глядачами вистави, яку підготує Дитяча фольклорна школа «Правиця» ( тривалістю до 20 хв.). У виставі будуть задіяні: Святий Миколай, Ангелики, Чорт і лісові звірятка. Також виставу супроводжуватимуть цікаві звукові та світлові ефекти. Кожна школа-інтернат буде мати невеличкий виступ для свого представлення, за що отримає подарунок для школи від Святого Миколая. Після всіх виступів волонтери та спонсори допоможуть Миколаю роздати кожній дитині солодкий подарунок.

Тихий аукціон:

Ті роботи, які діти робили під час майстер-класів, виставляються на тихий аукціон. У той час відбувається частування чаєм, узваром, печивом…

Загальний час дійства розрахований на 3 год. Кількість дітей – до 100, вікова категорія – до десяти років.

Потрібна допомога:

Волонтери для запрошення дітей-сиріт з дитячих будинків та подальша координація їхнього перебування на святі;
Фізичні та юридичні особи, які готові принести подарунки діткам на свято;
Відшкодування оренди зали Лялькового театру в м. Києві (15 тисяч грн.)
Для співкоординації зусиль з організації свята просимо звертатись за телефонами:

marta@pravytsya.com, 096 909 92 42 (Марта Любчик), Myroslava@pravytsya.com, 098 667 01 77 (Мирослава Тузюк). www.pravytsya.com

П.С. Від журналу хоті в би додати: не будьте осторонь! Якщо у вас є можливість подарувати діткам свято на декілька годин чи може ви знаєте таких добродіїв, не будьте байдужі! Добро повернеться вам посмішками та теплом діток.

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.