Організовуємо неповторне дитяче свято

свято для дитини

свято для дитиниУ дитини скоро день народження і запрошені його друзі. Чим їх зайняти, як відмітити свято, щоб воно запам’яталося і іменинникові, і його гостям?

В першу чергу необхідно вирішити, в якій кімнаті стоятиме стіл з пригощаннями. Оскільки діти не можуть сидіти увесь час спокійно, приміщення має бути досить великим і вільним. Стіл варто накрити веселою і яскравою скатертиною. Посуд краще вибирати барвистий з веселим візерунком. Щоб дітям було простіше розсаджуватися, поряд з тарілками бажано поставити іменні картки. Взагалі, ящко вам складно огранізувати все це, то краще довіритися професіоналам raduga-mir.com.ua – в такому випадку свято точно буде незабутнім.

Блюда для дитячого столу повинні викликати у хлоп’ят інтерес і бажання їх з’їсти. Овочі можна оформити у вигляді забавних фігурок, салати розкласти в тарталетки, а м’ясне блюдо приготувати з сюрпризом. Діти будуть раді великій кількості соків і фруктів.

Удома необхідно створити святковий настрій, прикрасивши приміщення плакатами, малюнками і  кулями різного розміру, кольору і форми. Для гостей слід приготувати ковпачки, клоунські носи, різноколірні парики, окуляри, язички-свистілок і т. п. Треба обов’язково продумати святкову програму із забавними іграми і конкурсами. Для гостей варто підготувати невеликі призи.

У теплу пору року краще пограти з дітьми у дворі, а взимку можна зайняти дітей настільними іграми. Також можна організувати танці або перегляд казки або мультфільму. Якщо малюки погано знають один одного або рідко спілкуються, можна покликати на свято аніматора.