Сварки у сім’ї

сім'я

сім'яКоли у сім’ї сварки, то перш за все страждають діти. Чому ми дорослі не розуміємо, що руйнуємо дитячу психіку, ламаємо їх дитинство. Діти важко переживають сварки батьків, адже їхня психіка ще така крихка, що не в змозі зрозуміти дорослих проблем.

У сім’ях де часто є скандали, діти стають замкненими, невпевненими у собі. Ми дорослі повинні задумуватися над тим, що наші діти колись будуть дорослими, будуть мати свої сім’ї, не хочеться, щоб вони про своє дитинство згадували з болем, як їм було тяжко.

Ми ж не хочемо, щоб вони тримали в серці на нас образу, і тримали її протягом усього життя. 21-річна дівчина сказала: “У мене з мамою і татом хороші стосунки, але я не можу і ніколи не пробачу татові те, що він приходив додому п’яний і бив маму, я ніколи не пробачу мамі те, що вона все це терпіла і нічого не зробила для того, щоб нам з братом було краще”.

Нам дорослим потрібно перш за все, думати про дітей і коли стосунки зайшли в глухий кут, то не продовжувати все це, а змогти вирішити, як дорослі розумні люди, адже з будь якої ситуації є завжди вихід. Треба зуміти знайти компроміс, або поставити крапку. Тож, давайте, не будемо “калічити” життя наших дітей, а подаруємо їм щасливе дитинство і щасливе майбутнє.

P.S. Если вы хотите добиться в жизни максимальных результатов то качественное образование в Англии может стать первым шагом на пути к своей мечте и самореализации.