Відеогра Super Mario Bros святкує 25-ту річницю створення

Super Mario Bros

Super Mario BrosВ цьому році відома усім з дитинства відео гра під назвою Super Mario Bros відсвяткувала ювілей. Пройшло цілих 25 років від дня створення цієї легендарної гри. 13 вересня далекого 1985 року в Японії вперше з’явилася ця гра у вільному продажі. І від того дня гра почала свою славетну ходу через декілька поколінь дітей, котрі грали в цю цікаву відеогру.

За весь час існування гри Супер Маріо вона розійшлася тиражем у 40 мільйонів примірників. За цей час гра стала справді культовою. Дуже багато ігор створювалося і створюється досі, проте про деякі з них ніхто нічого вже не пам’ятає чи не буде пам’ятати. Цього не можна сказати про Mario – адже ця гра відома усім і досі цікава.

Компанія Nintendo до 25-ої річниці випустила відеоролик, котрий так би мовити підсумовує усі найвизначніші пригоди найвідомішого водопровідника у світі. Також у Японії виходить особливе ювілейне видання цієї гри – Supe Mario Bros 25th Anniversary. До комплекту увійшли оновлені ремейки 16-бітної версії гри (перших трьох частин), диск з офіційним саундтреком гри та окремий DVD-диск з історією гри.

P.S. Зарубежная недвижимость может быть хорошим вариантом инвестиций, например можно купить дома в украине в различных регионах в зависимости от личных предпочтений – будь то Карпаты или южные морские города.