Модні сумки сезону 2015

Модні сумки сезону 2015

Вибрати сумку зовсім не така легка справа, як може здатися на перший погляд. Вибір залежить від того, чи підійде аксесуар до взуття, чи є практичним в  використанні. До яких сумок слід придивитися в 2015 році, щоб виглядати стильно?

Ralph Lauren

Колекцією 2015 заволодіють сумки від відомих дизайнерів. Ralph Lauren подумав передусім про подорожі. Так, сумочка з позолотою і замком на кнопочку, чудово підійде до валізи на коліщатках в однаковій колірній гаммі. Яка жінка залишиться байдужою до такого набору для поїздки?

Alexander Wang

Він залишається у своєму репертуарі і дивиться на моду дуже оригінально. Сумки з його підписом є бажаним предметом. Дійсно, сумки від Alexander Wang виглядають неординарно, вони дуже зручні і практичні. Напевно, тому є улюбленими для Дженіфер Лоуренс і Міранди Керр.

Louis Vuitton

Колекції LV завжди викликають фурор. Сумки цієї марки зустрічаються у багатьох фільмах, їх хочуть жінки у всьому світі. Ремінець у вигляді ланцюга додає сумці витонченості. Гострі знаки на замку доповнюють традиційні букви LV.

Valentino

Грайливий і позитивний настрій має рюкзак від Valentino, який був представлений в колекції Resort 2015. Одна головна і одна другорядна кишеньки, ручка для носіння і можливість носити на спині разом з безліччю веселих забарвлень принесли цьому аксесуару велику популярність.

Tory Burch

Дуже незвично виглядає нова модель сумки від успішної Tory Burch. Чи зможе вона повернути моду на в’язку гачком, завдяки своєму шедевру?

P.S. Конечно, все эти известные бренды стоят больших денег. Тем не менее вы можете найти и купить молодежные сумки и рюкзаки которые будут смотреться не менее привлекательно. Сейчас разных товаров достаточно много причем в разных ценовых категориях.