Сухі духи – парфюмерія родом зі сходу

Сухі духи

Сухі духиКожен, хто відносить себе до числа “парфюмерних маніяків”, напевно стикався з незвичайним втіленням аромату – сухими (твердими) духами. Вони є твердою консистенцією на кшталт дезодоранта-стіка і мають ряд переваг в порівнянні із звичайною спиртовою парфюмерією:

  • абсолютна натуральність: відсутність у складі спирту, ароматів, консервантів і т. д.;
  • висока стійкість;
  • насичений аромат;
  • склад сухих духів ідеально підходить для використання не лише в косметичних цілях, але і в ароматерапії, завдяки ефірним оліям, що входять в нього;
  • сухі духи благотворно впливають на стан шкіри, волосся, заспокоюють нерви, піднімають настрій, дарують гармонію;
  • є афродизіаком.

З’явилися сухі духи на Сході, там вони відомі вже багато століть і до цього дня користуються особливою шаною. Наш споживач познайомився з такою парфюмерією порівняно недавно. Сьогодні небагато марок займаються випуском таких духів. Серед них, наприклад, Mary Kay, Yves Rocher, Oriflame, Le soft perfume, R – Expo, East Nights. Багато з них можна придбати виключно в інтернет-магазинах. Країни – виробники цієї парфюмерії: Індія, Сирія, ОАЕ, Франція, Іспанія.

Тверді духи мають не лише приголомшливий аромат, але ще і оригінальним оформленням: вони можуть бути поміщені в дерев’яні скриньки, мішечки, у витончені футляри або навіть в кулони. Подорожуючи по країнах Сходу, любителі парфюмерії просто зобов’язані придбати оригінальні сухі духи. Найчастіше вони поміщені в різьблену скриньку, яка сама по собі є витвором мистецтва. Такі духи можуть стати відмінним незабутнім подарунком. Вони легко помістяться навіть в наймініатюрнішій сумочці завдяки невеликому розміру, а удома гідно прикрасять собою туалетний столик.

Використання сухих духів залучить їх володаря до культури Сходу. 50% таких духів складають ароматичні речовини, а засобом для утримання аромату служать тальк, парафін і віск. Ідеальні пропорції інгредієнтів на Сході в сім’ях парфюмерних майстрів передаються від батька до сина.

Використати сухі духи можна декількома способами. На тілі: нанести на пульсуючі точки – за вуха, скроню, шию, зап’ястки, під коліна, навколо пупка. У побуті: помістити ємність з сухими духами в шафу, і одяг будет пахнути. Щоб створити у будинку казкову східну атмосферу, можна покласти шматочок твердих духів в аромалампу, і приміщення наповниться улюбленим ароматом.