Сучасний українець

Безумовно на орієнтир людського існування важливий вплив здійснює проекція людських бажань, додаючи рівень незадоволення недостатнім в даний момент їхнім буттям. Все це розігріває в суспільстві інтерес до розуміння смислу сучасного українця.

Що ж таке ж сучасний українець? Це запитання вимагає безперервних пошуків. І ці пошуки та їхня жорстока гострота свідчать про те, що життя не може бути безглуздим. Немає конкретних стериотипів для конкретного звання сучасної людини, просто вона проживає його як виходить. Людина в процесі свого життя, здатна творити, знаходити смисл свого життя, вносити у свій світ щось нове і цікаве.

Сучасний українець, людина яка надзвичайно красиво розмовляє рідною мовою, яка ніколи її не цурається і ладна покласти душу за Батьківщину. Ось уся суть українця, а сучасність лише приносить до вишиванки, так звані джинси і фольк-рок. Але застарілий чи сучасний громадянин, має бути схожий один на одного в думці, що Україна – єдина, як і тоді у 1994, так і зараз у 2012 році. Ось що є важливим.

Сучасна культурна або, краще сказати, цивілізована, сучасна людина живе переважно в площині нижчих, чуттєвих цінностей, що стосуються людини тією мірою, якою вона є як природна істота. Це — цінності економічні , технічні і цінності насолоди . Уся важливість духовності,що колись була на висоті, відходить на другий план. Сучасна особистість повинна формуватись, підтримувати та усвідомлювати етнічну свідомість країни, її побуту та духовності.

P.S. В інтернете можна знайти різні сайти, є навіть молитва на вервиці – треба тільки ввести ім’я онлнай на розпочати молитву.