Сучасне ліжко – запорука вільного простору

Сучасне ліжко

Сучасне ліжкоВи стежите за своїм здоров’ям? Прекрасно! Що ви для цього робите? – ходите в спортивний зал, масаж, сауну. Це усе чудово. Себе треба любити! Це вимога до такої дуже важливої частини буття, як сон. Спати необхідно правильно, і на правильному ліжку. А ось з цього місця детальніше.

Як ми вибираємо собі ліжко? Хтось спить на тому, що є в наявності. Диван, означає диван. Софа у вітальні? Ну, нехай буде софа, яка різниця. А ось в цьому ви не праві. Різниця є, і вона величезна. Диван у вітальні не призначений для сну – це місце для сидіння, читання преси або книги, перегляду телевізора, спілкування з рідними.

Спальное місце має бути просторим, воно просто зобов’язане бути комфортним. Адже під час сну, тіло людини відпочиває, наповнюється енергією, силами. Для цього потрібне ліжко з хорошим ортопедичним матрацом. Не треба мучиити свій багатостраждальний хребет, подаруйте йому хороший відпочинок, нехай він буде здоровий.

При виборі ліжка треба врахувати ще один момент – економія простору. У вас дуже велика спальня, куди ви встановили своє новеньке ліжечко? А місце для платтяної шафи залишилося? Ні? А що робити.

Сьогодні у нас є можливість вирішити це питання. Дизайнери пропонують просте рішення, – вам не потрібна шафа. Вам потрібне просторе ліжко з ящиками. Це такі спеціальні висувні місткості, розташовані, у буквальному розумінні, під ліжком, але в зоні досяжності. Виходить такий гардероб, що лежить, на якому розташовується ваш затишний матрац, і, власне кажучи, ви.

Економія простору – ось головне завдання, яке сьогодні вирішують тисячі дизайнерів. Звільнення його від зайвого нагромадження меблів. Щоб дихалося легко, щоб залишилося місце для затишного куточка малюка, або для вашого робочого письмового столу, або… Та хіба мало яке застосування можна знайти просторій кімнаті.

А то як раніше було, – шафа в передпокої, стінка у вітальні, гардероб в спальні, комоди, антресолі. А де жити? Кругом одні складські приміщення для речей. А куди той же тренажер поставити? З цим треба щось робити, і вихід знайдений.

P.S. Украинская мебельная фабрика RedLight производит отличные кровати и другие предметы интерьера. Кровать для двоих в спальню киев будь или донецк можно заказать непосредственно на сайте компании. Качество материалов и сборки высокое.