Сучасне кіно – індустрія несмаку?

Уривок з кінофільму "Шеренга" (Сербія)

Звичайний будній день. Зібрався піти я в кіно. Хоча можна влаштувати подібний сеанс і вдома, але в кінотеатр піти набагато цікавіше. І тут постав вибір, на який саме фільм сходити. Саме з цього моменту розпочались труднощі.

Нічого особливо цікавого я не знайшов. I як так може бути? Склалось враження, що нормальних фільмів не показують. Якщо не якась трохи тупувата містика, так бойовик з “непередбачуваним” сюжетом. То я, певно, остаточно звар’ював, чи світ накрила хвиля несмаку? Як можна знімати таку велику кількість схожих фільмів про одне і теж саме, а у всіх рекламах кричати про новий супер блокбастер_екшин_і_тому_таке _подібне? Тож, не обійтись без вбивства, чи там когось викрали. А ще, краще показувати чуйних та( насправді) добрих грабіжників, які рятують світ. Дурня повна! !!

Уривок з кінофільму "Шеренга" (Сербія)

Можливо, я трохи перебільшую. Та в загальному все так і виглядає. Хоча, звісно, знімають і (навіть) показують в нас хороше кіно, та якось іншим разом. Тому цього вечора було обрано похід в піцерію, та прогулянка в парку.

Дякуємо Андрію за те, що висловив свою думку. Ваші міркування на цю тему чекаємо в коментарях. Ви також можете опублікувати свою статтю. Невелика інструкція та поради, як це можна зробити.