Стильні жіночі окуляри сезону весна – літо 2014 року

Стильні жіночі окуляри

Стильні жіночі окуляриОдним з незамінних аксесуарів в гардеробі модниці є стильні і модні окуляри, які з одного боку здатні захистити красиві очі їх власниці від пекучого сонця, а з іншого боку дати прекрасну можливість насолодитися красою природи з широко відкритими очима. Тому багато модниць зацікавить питання про модні тенденції сонцезахисних окулярів сезону весна – літо 2014 року.

У колекціях багатьох дизайнерів були помічені моделі, що мають округлу форму. Розмір самих окулярів не так важливий. Ви можете придбати моделі як великих розмірів, так і середніх, малих. Головний момент вибору повинен полягати в тому, щоб окуляри підійшли до форми вашого обличчя.

Говорячи про колірну палітру оправи, варто відмітити як яскраві, так і витримані в класичній тональності. Дизайнери запевняють, що сонцезахисні окуляри можуть мати абсолютно химерні форми і боятися цього не потрібно. Звичайно, якщо ви зараховуєте себе до категорії сміливих дівчат, тоді можете купити окуляри, що мають оправу у формі трапеції.

Досить симпатично виглядають моделі з непропорційною оправою, де спостерігається футуристичний стиль. Надіваючи такі окуляри, ви привертатимете увагу з боку оточення. Ні для кого не є вже секретом, що трендом 2014 року являється метал. Тому і сонцезахисні окуляри з металевою оправою дуже модні. На сайті www.glasses.com.ua можна купити стильні сонцезахистні окуляри з доставкою.

Ці моделі виглядають дуже ефектно і витончено, оскільки гармоніюють з теплими відтінками стекол. Не менш модними в новому весняно – літньому сезоні 2014 року виявляться окуляри, що нагадують котячі очі. Адже саме в них жінка відчуває себе справжньою хижачкою. Модно і стильно виглядатимуть дзеркальні моделі. Дуже яскрава і оригінальна тенденція окулярів здатна повністю сховати очі їх хазяйки від сторонніх поглядів. Завдяки дзеркальним окулярам, ваші очі стануть справжньою загадкою для інших людей.