Чи складно створити мультфільм

мультфільм

мультфільмДуже часто при перегляді мультфільму, здається, що він закінчується дуже швидко. І тоді глядачі починають винити у всьому усю знімальну команду. Для того, що б у всьому розібратися, треба поетапно уявити собі увесь шлях створення мультфільму.

Завжди новий мультфільм розпочинається з ідеї. Саме ідея, яка витає в голові, режисера або сценариста може згодом принести усім величезну популярність.

Але для цього треба усі ідеї, навіть самі незвичайні, утілити на папері. Саме з цього і розпочинається робота над новим шедевром. Сценаристи починають писати сценарії, в яких ідеї поступово набувають сюжетних ліній, і починають з’являтися перші герої. Сценарії пишуть різними способами. Але усі ці сценарії об’єднує тільки одне. Сюжет повинен обов’язково сподобатися усій групі, починаючи від акторів і закінчуючи директором мультиплікаційної студії.

Потім до створення мультфільму приступають постановники. Вони кілька разів прочитують сценарії, а потім починають утілювати ідеї сценаристів в життя. Постановники придумують сцени, вигляд персонажів, а також накидають різні фони. Постановникам допомагають художники. Кожного героя вони створюють в різних образах, і потім визначаються на одному. Іноді з декілька сценічних образів виходить один герой. Художники також працюють над створенням усього малюнка. Дуже часто художники діляться на групи, і кожна група працює тільки над своїм завданням.

Наступний крок в створенні мультфільму роблять аніматори. Вони роблять по два малюнки на кожну секунду перегляду. Тепер представте кількість малюнків, щоб створити мультяшну картину в п’ятнадцять секунд. І роботу по розкадровуванню виконують фазовщики.

Потім підключаються до роботи ті, хоте детально промальовує кожну сцену. Вони копітко працюють над усіма дрібницями, і намагаються увесь кадр зробити барвистим і привабливим. Потім знову фазовщики  роблять свою роботу.

Потім в картинки вставляють персонажів, які вже уміють виконувати свої дії. Виходять кадри і різні сцени. Після цього кадри склеюються, і виходить перше відео. Воно може доповнюватися і змінюватися до тих пір, поки усіх не влаштує створений мультфільм. Зараз більшість мультфільмів, наприклад, Клуб Вінкс http://catalog.autodela.ru/blog/?p=2294 та інші створються за допомогою комп’ютерної анімації.

До створення мультика притягуються артисти і звукорежисери. Артисти озвучують своїх персонажів, а майстри звуку накладають різні звукові ефекти і шуми. І тільки потім починається монтаж, і усі із задоволенням дивляться вперше пригоди своїх героїв. Ось такі пригоди виходять у наших мультяшних героїв, поки вони не потрапляють на великий екран, біля якого зібралося багато глядачів.